Wpis z mikrobloga

@Wiggum89: Wczoraj jak z roboty wracałem to podsłuchałem rozmowę jakiejś starej baby z kierowcą autobusu (swoją drogą nie powinno się gadać z kierowcą z przyczyn bezpieczeństwa, no ale hui) i normalnie, toczka w toczkę, opowiadała oburzona tą historie, która krążyła na wypoku, o obruszonej Ukraince, że musi płacić i o przywilejach autobusowych.

Jakbym na mirko czytał posty spod pewnego tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wiggum89: Ci do których pomoc jest skierowana i z tytułu ostatnich wydarzeń tje pomocy potrzebują to są wdzięczni, ale przypominam że od 2015 już zdążyło osiąść sporo ukrów po których widać że mentalnie są jakby ta wojna w ogóle się nie wydarzyła bo nie musieli #!$%@?ć i przez to dalej zachowują się jak swołocz pod butem której do tej pory mocno byli.
Po nas Polakach widać jak ruski mir dał nam
@zwk-:

@fasttaker: Dlatego ja gardzę tak samo skrajną prawicom jak i lewicom. Ogółem to są osoby tego samego typu, najczęściej nieszczęśliwi tylko o przeciwnych zwrotach. Jednak oba obozy są siebie warci.


Ty #!$%@? centrysto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wiggum89: #!$%@?ąc od tego, że bez sensu generalizować i są zarówno pasożyty, jak i normalni ludzie, to a) każdy pojedynczy przypadek ma co najwyżej siłę dowodu anegdotycznego b) ten film przygotowała agencja, więc nawet gdyby 100 procent Ukraińców było nastawionych do nas negatywnie, wydźwięk filmu byłby pozytywny, bo takie było założenie.
Ale dla nieumiejacych czytać zaznaczę, że nie uważam, by większość Ukraińców była niewdzięczna etc.