Wpis z mikrobloga

@youngpablo: To by sie w sumie zgadzalo, bo gdy czuja sie mocni, to #!$%@? przegrywow. Kilka razy juz kwestia ta juz byla poruszona. Wiesz mefedroniarz musi sobie podbudować ego, zresztą nie tylko on, ten caly wczesniejszy szef tego CGU, czy jak sie to gowno nazywa, też jest podobny do ćpuna. Na wykopie jest nagranie jak pozarl sie z mefedroniarzem. Przeciez to taka sama patola.
@Mack1987: widziałem, szczerze mówiąc dla mnie to są po prostu #!$%@? ludzie (typowy amator fety, partner grubej karyny 2/10 w podrobach nike, bywalec śmierdzących nor z automatami do gier, który przez tanie i gowniane narkotyki zryl se tak banie, ze przerasta go zbudowanie zdania wielokrotnie złożonego i nie panuje nad mimowolnymi ruchami ciała- wypisz wymaluj mefedroniarz xD).
Ale trzeba przyznać, ze ktoś z nich miał iq 200, zeby wpaść na tak
@youngpablo: Coz no to nawet nie jest ich pomysl, zassali to z Anglii, gdzie tam lata to cale oryginalne ecpu, przy czym to angielskie badziewie jest kropka w kropke, patologia o podobnych zapedach. Zobacz jak zachowuje sie ten caly idol madek Alex. Ale masz 100 % racji co do charakterystyki tych patusow ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@youngpablo: to mój ulubiony odcinek. Z Chorzowa, miasta które dobrze znam. Gość ma podbite oko bo tam trzeba jedno zawsze takie mieć. I nie taguj patologiazewsi bo to gwara śląska która z wiejską nie ma nic wspólnego. "Ciul" po śląsku to "#!$%@?" więc odpowiedział gorolowi jak się należy. I pięknie się patusowi opierał.