Wpis z mikrobloga

dzisiaj po raz pierwszy zjadłem "Quritto" k---a jakie to jest dobre xdd a jakie syte dostałem dość mało wyglądającą porcje wiec trochę sie zirytowałem bo byłem nawet głodny a teraz już w połowie jedzenia tego jestem tak nażarty XDD kozackie czemu ja to po raz pierwszy dopiero teraz zjadłem? nie widziałem tego nigdzie a to naprawdę zajebiste wziąłem na spróbę i opłaciło sie zaryzykować xd polecam jak ktoś nie jadł
#jedzenie #jedzzwykopem
morgiel - dzisiaj po raz pierwszy zjadłem "Quritto" k---a jakie to jest dobre xdd a j...

źródło: comment_1652179207i4HxQLpDGEDicAYvCQWpOi.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@morgiel: Sam jestem ze wsi która leży nieopodal małego miasteczka także powiedzmy że warunki mamy podobne i chyba trochę pod kamieniem trzeba żyć/nie ruszać się poza swoje miejsce zamieszkania żeby przez tyle lat co to w kfc jest nie zjeść ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Sam jestem ze wsi która leży nieopodal małego miasteczka także powiedzmy że warunki mamy podobne i chyba trochę pod kamieniem trzeba żyć/nie ruszać się poza swoje miejsce zamieszkania żeby przez tyle lat co to w kfc jest nie zjeść ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Morcin14: @morgiel: ja za to jestem z duzego miasta, lubie jezdzic po swiecie. W meksyku bylem 4 razy, a o Quritto
  • Odpowiedz