Wpis z mikrobloga

@ciemnienie: Jakie usprawiedliwianie? Nienawiść sama w sobie to tylko emocja i dopóki realnie nie zaszkodzi innym jest sprawą danego osobnika. Jak taki wpis ci zaszkodził? HAL mógł odpuścić to ad personam, a wpis Undera to jego opinia, którą mógł napisać oraz uczucia, które mógł przekazać. Niestety przeciw antynatalizmowi nie masz żadnych rzeczowych argumentów, to znajdujesz co możesz. Mamy przytoczyć Twoje wpisy i komentarze?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ciemnienie:

jakich tez? Antynatalistycznych? Mi nie zależy na wygrywaniu jakichkolwiek dyskusji z antynatalistycznymi poglądami i pokazywaniu wyższości swoich.


Nie? A tak to wygląda xD

Masz tylko przestać pisać te fanatyczny shit, nazwać innych zwierzętami a ich życie bezwartościowym.


Mam przestać, bo ty tak mówisz? XDDD
Jak cię to tak bardzo boli, to przestań czytać moje wpisy. Ja ci nie zabraniam wrzucania zdjęć swojego płaskiego tyłka, masz takie prawo.

Z tego co
  • Odpowiedz
@UnderThePressure: a pisz sobie coś w ten ksztalt. Każdy wpis zgłoszę moderacji a potem rozpowszechnie z errata.
XD Japońska dziewczyna z obrazka <<<<< eksterminacja ludzkości i kastrowanie ludzi.

Moja płaska dupa nikogo nie sprowadza do znaczenia bezwartościowego zwierzaka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ciemnienie: to za mało. Trzeba opracować sondy Berserk które będą przeszukiwać wszechświat i niszczyć świadome życie. Konieczne z napędem nadświetlnym bo zawsze coś może się chować za horyzontem cząstek.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz