Wpis z mikrobloga

Biedronka po mistrzowsku przerzuciła koszty obsługi na klienta. Na 5 kas czynna jest 1 i w dodatku posadzili osobę "uczę się" żeby nikt nie mógł wylać na nią swoich pretensji. Ta sama osoba obsługuje też 4 kasy samoobsługowe. Rezultat - wszystko #!$%@? () minimum 12 min czekania do automatycznej i 20 min. do zwykłej.

W czasach sprzed 500+ w sklepie były wszystkie kasy czynne i ludzie przechodzili z kasy do kasy tak by nie czekać dłużej niż 2-3 min (do automatycznej 0 min) nawet w niedzielę. Kilka lat i ludzie całkowicie zapomnieli jak dobrze kiedyś było
#zalesie #polska #gotujzwykopem #bekazpisu
ewolucja_myszowatych - Biedronka po mistrzowsku przerzuciła koszty obsługi na klienta...

źródło: comment_1652115112tAu8RdsDGKhfgyC2birn4U.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dumpmuzgu: no i w normalnym sklepie jest do tego pracownik, który szybciutko sprawdza wiek, nigdy nie czekam u siebie dłużej niż kilka sekund xD
@geuze ja wolałbym stać w normalnej kolejce 20 minut bo i tak będzie szybciej niż łaskawie ktoś przyjdzie zaakceptować wiek czy coś. U mnie nigdy nie ma nikogo wyznaczonego do tego i nie chce mi się stać przy tym ustrojstwie
@Camuflash: Ja raz byłem w samoobsługowej w biedrze miałem nawet sporo zakupów i wkradł się jakiś błąd "potrzebna obsługa" 2x się prosiłem baby na normalnej kasie raz jednej co układała coś w alejce po 5min czekanie zostawiłem wszystko na kasie, wyszedłem i kupiłem u konkrencji...

Za to w kauflandzie elegancko 6 kas samoobsługowych 1 osoba przypisana do nich 2 min i po krzyku nawet z alko.
@bartekppp ja raz miałem kilka warzyw i pieczywa i wbijałem wszystko elegancko ale i tak mi coś wyskoczyło że w strefie pakowania znalazł się towar który nie powinien się tam znaleźć czy coś takiego. Po kilku minutach oczekiwania i pytania czy mogłaby pani podejść wkurzyłem się, zabrałem wszystkie rzeczy z powrotem do kosza i skasowałem wszystko na kasie u tej babki co była najbliżej. Po wszystkim rzuciłem trochę dziecinnie dziękuję bardzo za