Wpis z mikrobloga

@erni13: no tak myslalam, ze ktos bedzie mial blizej bo ja za walem przeciwpowodziowym mieszkam :p ale i tak jest pieknie (chociaz nie tak pieknie jak w okolicach Mosel ehh)

Musisz pamiętać, że Erni zawsze wszystko ma lepsze. Mieszka w najlepszym mieście, ma najlepsze widoki i ogólnie jest naj. Wszyscy musimy to zaakceptować, bo nie ma żadnej siły, która by to zmieniła ( ͡º ͜ʖ͡º) To
@Woofinka: Kurde nie wiedziałem, że trawka nad renem i oglądanie kaczek to flex i highlife ()

@kurczakos1 Zapomniałem, że mamy tu mieszkańców Ruhrgebiet/Duisburga ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Woofinka: Czy wszystko? Raczej nie, ale szalenie #!$%@?ące i naprawdę dobrze rozumiem Różową od żeberek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ziom to pierozek byl xD Erni to skromny chlopak przeciez


Nie no, Pierożek to trolisko nieziemskie, zupełnie inny rodzaj zawodnika, ale nazwanie Erniego skromnym to oksymoron lvl hard xDD
@kurczakos1: te zeberka to nic, czasem jak ktos ugotuje carbonare ze smietana albo upiecze pizze wloska w piekarniku bez kamienia to dopiero jest gownoburza na 100 komentarzy xD

Nie no, Pierożek to trolisko nieziemskie, zupełnie inny rodzaj zawodnika, ale nazwanie Erniego skromnym to oksymoron lvl hard xDD


@kurczakos1: ¯\_(ツ)_/¯ mi sie wydaje normalny
@Woofinka:

Nie zdążyłem wyedytować.

Chłop najtaniej wynajmuje, najlepsze okolice wokół, najładniejsze widoki na Ren (ni wuja, że ktoś ma lepsze i wyciąga to z.... jednego zdjęcia Różowej z rowerka xDD).

Dla mnie np. Kolonia to z całym szacunkiem, ale zbiór śniadych inżynierów przebywających chętnie pod Dom-em, czy Hbf-em. Czuje się tam totalnie dyskomfortowo. Kolonia to też druga po Berlinie stolica bezdomności. Czy przyszłoby mi jednak przypier.alać się, że ktoś tam mieszka?
@kurczakos1: Ej halo halo kolego

1. Napisałem, że miałem lepsza miejscówkę bo była trawa i kaczki zamiast kamieni i polecam a nie, że JA MAM NAJLEPSZE WIDOKI XD

2. Faktycznie wynajmuje super mieszkanie w dobrej okolicy za grosze, ale to przez fakt, że mój Vermieter to dziadek z gór Westerwald który nie zna tutaj cen

3. Często śmieje się z Kolonii i NIGDY nikomu jeszcze jej nie poleciłem tutaj jako miejsca
@erni13: Ja np. za żadne skarby nie zamieniłbym swojego zielonego, bardzo słabo zagęszczonego ("najmniejszego z dużych miast w DE") a w którym mimo wszystko znajdziesz, ładny Altstadt ze sklepikami, jakieś sieciówki z elektroniką i naprawdę wystarczająca infrastruktrę, bo naprawdę nie chciałoby mi się jeździć 20km na zakupy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Duisburg i Moers to TOTALNIE różne światy, (oprócz tego, że też inne powiaty) zarówno jeśli chodzi