Wpis z mikrobloga

Zachęcam wszystkich do zajrzenia do swojej osiedlowej czy szkolnej biblioteki w nadchodzącym tygodniu - dzisiaj obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, a w czasie nadchodzącego Tygodnia Bibliotek wiele z nich organizuje mnóstwo ciekawych akcji i konkursów.

Ja nie, ale ja mam skontrum(°°

Niektóre placówki w tym czasie mają dni amnestii dla przetrzymujących książki czytelników, co może być ważne dla niektórych zapominalskich;)

Chciałabym złożyć jednocześnie najserdeczniejsze życzenia wszystkim byłym i obecnym bibliotekarzom na wykopie:)

#ksiazki #czytajzwykopem #biblioteka
Pobierz KatieWee - Zachęcam wszystkich do zajrzenia do swojej osiedlowej czy szkolnej bibliot...
źródło: comment_1651993799MBVqNeiyaPIcGTg4fNuuKk.jpg
  • 27
@KatieWee koledzy naukowcy załamują ręce, mówią że poziom spadł na dno. Na 10 prac semestralnych 2 nadają się do czegoś, chociaż do perfekcji im daleko. Raz miałem sytuację, że studentka chyba obraziła się na mnie, bo pokazałem jej jak i gdzie szukać materiałów, ale nie przyniosłem pod nos i nie napisałem za nią magisterki.
@KatieWee powyżej chodziło berdziej o kwestie merytoryczne. Źródłem do napisania były w najlepszym przypadku pierwsze kilkanaście stron w Google. Wikipedia teraz to Britannica w porównaniu do wyników wyszukiwania w Google czy FB.