Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 99
Mirasy, bo może to ja nie mam racji.

2 lata w związku od pół roku mieszkamy razem. Czynsz zawsze dzielimy na pół ale większość wydatków na życie przypada na mnie bo więcej zarabiam (ja 4k ona 1.2k na pół etatu). Ja lvl 23 ona ledwo lvl 20.

Dzisiaj oświadczyła, że wyjeżdża na sezon pomagać mamusi w sklepie (4k income 0 zł kosztów) więc przez 3 miesiace nie bedzie płacić swojej połowy czynszu, bo nie będzie korzystała z mieszkania.

No jednak wydaje mi się, że oboje zgodziliśmy płacić po pół wcześniej, a mieszkanie to nie hotel, że się płaci za dobę. No i to chyba nie fair, że ona sobie odłoży a ja będę jeb*ł jak beduin na rachunki.

Nie powiem trochę się zdenerwowałem, że jednak była umowa plus ja i tak wydaje więcej niż ona. Powiedziała, że to nie jej problem tylko mój i nawet dała mi radę, że jak nie wyrabiam to mam iść po podwyżkę albo wynająć pokój XD potem sytuacja się uspokoiła werbalnie i ona nie widzi już żadnego konfliktu.

Jednak dla mnie to chyba ostateczny koniec związku.

Wybaczałem jej wiele- skąpstwo, depresję, lenistwo a nawet to, że dzień przed śmiercią babci zrobiła mi awanturę, że wyjeżdżam wspierać tatę (moja fanaberia) a dzień po jej śmierci powiedziała, że i tak i tak by umarła. Nawet pomijam pierdoły typu, że zawsze jestem na jej zawołanie a ona nie potrafi odgrzać obiadu <ktory ugotowalem) jak wracam do domu. Czy nawet jak wspólnie jedziemy odwiedzić rodziców to nawet jak ja proszę o dołożenie do paliwa to mnie zbywa mówiąc ze to nie jej auto. (Nawet jak wiozę jej pato krewnych 30km co nie mają nawet auta)

Dla mnie finalnie dowiodła, że nie ma w sobie krzty empatii i nigdy nie będzie materiałem na żonę i matkę.

I tu moje pytanie Mirasy- Czy wszystkie różowe w mojej kategorii (97-2k2) są takie #!$%@? czy tylko ta moja?
Chociaż jak widzę co mają niektórzy moi kumple to nawet ja im współczuję.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #nocnazmiana
  • 109
  • Odpowiedz
większość wydatków na życie przypada na mnie bo więcej zarabiam

Powiedziała, że to nie jej problem tylko mój i nawet dała mi radę, że jak nie wyrabiam to mam iść po podwyżkę albo wynająć pokój XD

Wybaczałem jej wiele- skąpstwo, depresję, lenistwo a nawet to, że dzień przed śmiercią babci zrobiła mi awanturę, że wyjeżdżam wspierać tatę (moja fanaberia) a dzień po jej śmierci powiedziała, że i tak i tak by umarła.
  • Odpowiedz
@marik669: ty jesteś jebniety, bo się dajesz tak robić. A ona jest jebnieta przez jej zachowania. W skrócie dziwne, że dopiero to planujesz ja zostawić. To nie ma sensu, bo nie posiadasz w niej żadnego wsparcia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marik669: Sa normalne laski nie wiem czy te co maja 20 lat bo sam mam 30 ale tak 25 w gore znajdziesz normalne wiec pewnie 20 tez jakies znajdziesz spoko. Po 2 zwiazek to wspolne wspieranie siebie ktore bedzie potrzebne w przyszlosci wiec moze zastanow sie czy warto.
  • Odpowiedz
@Parle: wszystkie normalne laski 25+ są już dawno conajmniej po ślubie a większość z bachorami. A jeśli już się trafi taka bez dzieci i pierścionka to intak jest w długoletnim związku XD
  • Odpowiedz
@marik669 o w mordę ale roszczeniowa s00ka xD kopnij ją Miras, to się nie zwróci nigdy. Ja rozumiem wydać kasę ale w zamian mieć miłość, opiekuńczość, zaufanie i wsparcie. A ta by tylko piła hajsy bo jej się należy, ta roszczeniowość jest masakryczna xd
  • Odpowiedz
@marik669: jak mówi, że to Twój problem, to widzisz na czym stoisz XD
za dużo dawałeś, ona zbyt mało dawała i się dzieje, jak się dzieje. Ty masz dawać i wybaczać, ona ma otrzymywać i rządzić.
Mozesz jeszcze zapytać, ile z tych wakacyjnych pieniędzy włoży w Wasze dalsze życie. Jeśli powie, że Cie #!$%@?ło, bo to jej pieniądze i masz dalej łożyć, to już sam wiesz w jakim miejscu jestes. (
  • Odpowiedz
@marik669 tak wszystkie przerabiałem kilka takich. Ty masz za wszystko płacić bo koleżanek facet tak robi xD. Ja postanowiłem być wiecznie sam to się nie opłaca.
  • Odpowiedz
No to powiedz jej przy okazji że ok to ty wynajmiesz jej część mieszkania koleżance ( ͡º ͜ʖ͡º) jak już odchodzić to tak by miała ból dupy przez chwilę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz