Wpis z mikrobloga

To teraz wam powiem jak to wyglada z mojej, kibica #legia, perpektywy.

Wisla jest sama sobie winna tego spadku i tak naprawde powinna zostac zdegradowana za dlugi juz dawno temu, to bylo po prostu nie fair wobec innych zespolow. Do tego mafia, wynoszenie kasy przez kiboli, sami jestescie sobie tego winni.

Idac dalej z ta akcja ratunkowa, buc Blaszczykowski, buc Krolewski, wywalili Obiego ktory naprawde robil mega dobra robote, wywalanie ciagle kolejnych trenerow a na koncu zatrudnienie swojego wujka. Posada dla braciszka Kuby ktory jest znany z tego ze jest jego bratem, takich przykladow mozna mnozyc.

Macie to na co sobie zasluzyliscie i tyle. Elo.
#wislakrakow #mecz #ekstraklasa
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Burkhard: o ile można się zgodzić co do pierwszej części, to druga jest absolutnie śmieszna.
Nie było nikogo chętnego na wzięcie Wisły w takiej sytuacji jak była, wziął to ktoś kto ma nazwisko, jest legendą klubu. To że to buc - #!$%@? z tym, 3/4 właścicieli klubów to buce. Wywalanie trenerów? Takie jest życie, jako kibic legii powinieneś o tym wiedzieć.
Zatrudnienie wujka xD ten wujek był selekcjonerem reprezentacji Polski i
@Burkhard: przede wszystkim to, że jakby Wisła spadła za Miśka lub w 2019 to żadnych długów by nie oddała. Właśnie każdy tak #!$%@? jak Ty... spadek i nowy początek od 4 ligi a długi co? #!$%@? z długami ważne, że Wisła spadła. Jak dla mnie to ważne, że Wisła spłaca regularnie swoje długi i płaci piłkarzom. Wisła Płock np nie płaci, Lechia to samo, Śląsk nie płaci bo to debile ale
@Burkhard:

Z mojej perspektywy wygląda to tak, że problemy zaczęły się w 2011 roku.
Już to pisałem chyba nieraz.

Po tym "holenderskim" eksperymencie TF odcinała Wisłę od kasy.
Kibole wygrali z Bednarzem. Nie żeby Bednarz był jakimś zbawcą, geniuszem i wizjonerem. Był prezesem i prezes przegrał z układami. To był jasny sygnał, że każdy przegra i pracować tutaj mogą jedynie 'kumaci' lub beztalencia uwikłane w układ lub tworzący jakieś swoje własne