Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
Wróciłem sobie z #silownia i w międzyczasie kobita ogarnęła mi mieszkanie, rano przed siłką dostałem śniadanie z kawą a teraz to. Wieczorem będziemy się pier.olić a wy jak spędzacie sobotę? Dalej biegacie i błagacie swoje baby o seks? Pomagacie im dzielnie w porządkach? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chłopaków z tagu #przegryw nie pytam bo oni chociaż mają rozum i nie sa beciakami jak normiki.

#zwiazki #rozowepaski #blackpill
D.....r - Wróciłem sobie z #silownia i w międzyczasie kobita ogarnęła mi mieszkanie, ...

źródło: comment_1651929944LEEjBMQISbRlduO5l0Lp3M.jpg

Pobierz
  • 28
@DunningKruger: po studiach chcemy zamieszkać z różową i boję się, że będę musiał sam sobie robić jedzenie i robić dobrze, bo szybko się rozleniwi. co zrobić żeby trzymać w ryzach swoją partnerkę?
@DunningKruger: w sumie naszla mnie na mysl pewna refleksja dotyczaca tego beciakowania, ze u nas w powszechnej świadomości to jest czasem coś oczywistego. Teksty w np do singli w stylu "tak, teraz tak mówisz ale jak znajdziesz kobiete to zobaczysz" itd wszystko się sprowadza do tego, ze w wielu kwestiach to kobieta ma ostateczne zdanie. Albo jeszcze przypomniala mi się anegdotka, grill ze znajomymi raczej meskie grono i jeden kolega zalil
@Glonojad69: nie tak doslownie wszystko ale np jedna dorabiala sobie w kfc czasem spotykaliśmy sie zaraz jak konczyla prace to np czasem coś mi kupiła, inna kupila mi np fajki juz nie mówiąc ze od czasu do czasu placily w maku czy innej knajpie. Po prostu bylo to fair a nie ze jeden beciak wszystko ksiezniczce placi a jak nie to ta fochy strzela. Rzeczywistość dla facetów ponizej 7/10 czasem bywa