Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
Wróciłem sobie z #silownia i w międzyczasie kobita ogarnęła mi mieszkanie, rano przed siłką dostałem śniadanie z kawą a teraz to. Wieczorem będziemy się pier.olić a wy jak spędzacie sobotę? Dalej biegacie i błagacie swoje baby o s--s? Pomagacie im dzielnie w porządkach? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chłopaków z tagu #przegryw nie pytam bo oni chociaż mają rozum i nie sa beciakami jak normiki.

#zwiazki #rozowepaski #blackpill
D.....r - Wróciłem sobie z #silownia i w międzyczasie kobita ogarnęła mi mieszkanie, ...

źródło: comment_1651929944LEEjBMQISbRlduO5l0Lp3M.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@DunningKruger ja p------e jak można w--------c jakieś łodygi z mięsem. Jeszcze ziemniaki, k---a gościu ogarnij sobie jakąś babę co ryż ugotuje albo makaron a nie jakieś chwasty. A i kurczaka w--------j bo nie urosniesz k---a
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: znałem takie lask co biegały do biedronki po banany dla swojego Chada na koktajl bananowy , obiadki im do pracy przynosiły , i waliły się w tej pracy z kolegami z pracy , lub w mieszkaniu ,samochodzie ,etc , mina typów jak się o tym dowiedzieli była z reguły bezcenna. A wszyscy byli tak pewni siebie jakby cały świat mieli u stópXD
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: ja mam 183 na boso a mój starszy o 10 lat brat 196 , widzisz mój stary to był niezły ogier wysoki i nabity byk , starszy, chorąży , ci koledzy to były chady ,bananowe oskarki, etc. :) , Miałem raz laskę 155 cm dobrze się bzykala , była malutka ale miała figurę i dupę żyletę , z buzi też ładna :)
  • Odpowiedz