Wpis z mikrobloga

Fani Deppa podczas jego obrony - Wygra to

Fani Deppa po zaledwie 2 dniach obrony Amber - nawet jak przegra, to wygra xd
Jeśli jego zamiarem było przyjście do sadu jako zonobijca, a wyjście jako zonobijca gwalciciel, to rzeczywiście wygrana.

Fani Deppa wchodzą już w ostatnia fazę - pogodzenie się z obciążającymi dowodami

#heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
podomka - Fani Deppa podczas jego obrony - Wygra to

Fani Deppa po zaledwie 2 dniach ...

źródło: comment_1651864768om4jD1qzDVoy9y3PKWgYNA.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@podomka: ale to nie może być prawda bo stracił ten palec w takim jakby barze na dole, i jest nawet świadek na to. Bo koleś zszedł, na dół typ co ogarniał całe to miejsce, i zeznał, że było dużo krwi, i rozbite wszystko. To uciął sobie, i co później r----------ł pół pokoju?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@podomka: piszesz o tym, a nikt w necie o tym nie mówi. Każda narracja jest przeciwko niej. Serio. Nie mówię, że nie masz racji, ale daj jakieś źródła, bo ja słyszałem coś zupełnie innego.
  • Odpowiedz
  • 0
@RexxarHell: Nikt nie zeznał, ze Amber ucięła mu palec. Depp powiedział lekarzowi, ze przeciął go sobie w kuchni. Jego smsy tez potwierdzają te wersje, wiec nie ma żadnego dowodu, ze zrobiła to Amber. „3. Sąd odtwarza nagranie jak Depp się tnie, a Amber krzyczy „proszę nie tnij się nożem”. To człowiek, ktory krzyczał do Amber „proszę potnij mnie nożem”, a ona krzyczała „proszę nie tnij się nożem”. Taki człowiek jest
  • Odpowiedz
  • 1
@podomka: piszesz o tym, a nikt w necie o tym nie mówi. Każda narracja jest przeciwko niej. Serio. Nie mówię, że nie masz racji, ale daj jakieś źródła, bo ja słyszałem coś zupełnie innego.


@RexxarHell: Przecież masz wszystko nagrywane. Lekarzowi powiedział, ze przecial się nożem. W smsie tez napisał, ze przeciął się nożem. https://youtu.be/Uf3sjNB62EQ
  • Odpowiedz
  • 0
@RexxarHell: Ale skąd my mamy wiedzieć, ze to miało miejsce? Nie ma dowodów. Dlaczego mam wierzyc, ze sobie tego nie wymyślił? Tak to można tłumaczyć wszystko. W sądzie licza się dowody.
  • Odpowiedz
  • 0
@RexxarHell: Ale na co masz świadka? Na znalezienie palca. No tak, skoro został odcięty to ktoś go znalazł. Ale to nadal nie dowodzi tego, ze to Amber przecięła ten palec. Nie ma żadnego świadka, która potwierdziłby, ze to Amber. Wręcz przeciwnie, zeznania lekarza i smsy wyjaśniają, ze sam sobie go przeciął. Ten watek się już zakończył. Nie udowodnił tego przed sądem, wręcz obalił. Obaliły to jego smsy i zeznania lekarza.
  • Odpowiedz
@podomka: No i to jest logiczna całość. Nie mógł sobie obciąć palca w kuchni bo nie był w tym czasie w kuchni tylko pił w barze na dole tego apartamentu. I tam został znaleziony palec. Lekarza tam z nim nie było więc też nie widział czy sobie sam przeciął ten palec czy zrobiła to Amber.
  • Odpowiedz
  • 0
@RexxarHell: To tylko Twoje domysły. Nie wiesz gdzie był, bo nie mamy nagrań z tego momentu. Nie ma żadnych świadków, ani innych dowodów, a z jego smsow wynika co innego. Jak Ty w ogóle chcesz to obronić? Pezeciez tego się nie da udowodnić. Nawet nie tyle co nie ma świadków i dowodów, ale on wręcz sam napisał smsa, ze sobie go sam przeciął.
  • Odpowiedz
@podomka: Przecież wiemy gdzie był, i wiemy, że na pewno nie w kuchni bo:
a) Zarządca budynku przyszedł tam, znalazł kawałek palca w barze, oraz było tam pełno krwi, i rozróba.
b) Mazał różne napisy palcem na w kuchni tylko w tym barze.

Jak mógł być w kuchni skoro tam nie ma śladów tego zdarzenia, o którym pisał?
  • Odpowiedz
  • 0
@RexxarHell: Nie, nie wiemy. Zarządca pojawił się dużo później. Słowo przeciwko słowu. Po co to drazysz? To zostało przestawione w sądzie ze 2 tygodnie temu i obrona to obaliła, bo co innego wynika z zeznań lekarza i z SMS. Słowo przeciwko słowo, brak dowodów.
  • Odpowiedz
@podomka: Przepraszam ale dla mnie brzmisz jak osoba, która albo walczy o prawa kobiet, jest w kółku feministycznym, albo jest Dawn M. Hughes i umiesz perfekcyjnie polski (σ ͜ʖσ)
Piszesz tak bardzo o tym jak liczymy na to, że Deep wygra. Być może ty się zdziwisz, że Amber przegra bo to nie jest ta sama sprawa sądowa co w UK, i to
  • Odpowiedz
@podomka: No to przesłuchaj nagranie które wcześniej wkleiłem. Jest to nagranie właśnie z dnia jak Johnemu butelka odcięła palec. Posłuchaj co mówi Amber i jak jej przykro, że zrobiła mu krzywdę.
  • Odpowiedz