Wpis z mikrobloga

Fani Deppa podczas jego obrony - Wygra to

Fani Deppa po zaledwie 2 dniach obrony Amber - nawet jak przegra, to wygra xd
Jeśli jego zamiarem było przyjście do sadu jako zonobijca, a wyjście jako zonobijca gwalciciel, to rzeczywiście wygrana.

Fani Deppa wchodzą już w ostatnia fazę - pogodzenie się z obciążającymi dowodami

#heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
podomka - Fani Deppa podczas jego obrony - Wygra to

Fani Deppa po zaledwie 2 dniach ...

źródło: comment_1651864768om4jD1qzDVoy9y3PKWgYNA.jpg

Pobierz
  • 62
@Meritneit: Nie ma opcji. Depp zakończył swoją obronę kilka dni temu. Może ewentualnie jej udowodni jakaś zdradę, ale to nie będzie miało wpływu na wyrok sadu. Amber wczoraj zeznawała, ze on ja niby zdradzał/oszukiwal, ale te wątki mnie mało interesują, bo nie maja znaczenia w tym procesie. Nie maja znaczenia w wyroku.
@Meritneit: Jak to powiedział H.Stern
„Narcyz, który myśli, ze się z tego wywinie pięknymi słowami i udawanym akcentem”. Jemu odradzali ten proces, ale to narkoman, uparł się i chyba uwierzył, ze stać go na prawników, maja szanse to wygrać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: a to Depp się już nie odniesnie do tego, co Amber mowila? No i co że świadkami i tymi śladami pobicia u niej, które rzekomo miały być sfabrykowane?
@podomka: a to Depp się już nie odniesnie do tego, co Amber mowila? No i co że świadkami i tymi śladami pobicia u niej, które rzekomo miały być sfabrykowane?


@Meritneit: Depp już nie. On zakończył obronę i przesłuchanie. Gdyby dowody były sfarbykowane, to można byłoby podwazyc wyrok sadu z uk, a najlepszym prawnikom się nie udało. Z tego co widze to wszystkie dowody z uk są dostępne w tej sprawie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Meritneit: masz dużo o tym na Twitterze. Ona cytowała słowo w słowo teksty z filmów. Jeden taki najbardziej WTF to jest monolog z filmu Gone Girl. Teraz ludzie się śmieją, że tak nakłamała, że w cross examination ją zniszczą. Jest to bardzo możliwe bo prawnicy mają tydzień, żeby wszystko przeanalizować, a w sumie Twitter robi to już za nich. Są np. słowa Amber w dniu xx pobił mnie, następnego dnia są
@RexxarHell: po co ona mówi cos, co tak łatwo będzie podważyć, no i te cytaty z filmów? O.co tu chodzi?


@Meritneit: Nie podważyli niczego, ale jak mowie, nie ma raczej nowych dowodów. Nie podważyli w uk, to nie podważa teraz. Jedynie są nowi świadkowie. Nie wiem o czym mowisz, podlinkuj.
@RexxarHell: Żeby coś podwazyc to trzeba mieć dowod. Nie ma żadnych dowodow, żeby moc coś podwazyc. Jeśli są, to dlaczego obrona tego nie robi? A te filmy, to jakiś kolejny spisek fanów Deppa. Bozee, czego jeszcze nie wymyśla. Ostatnio wymyślili, ze Amber biła Muska xd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Meritneit: Ja się tym zacząłem interesować teraz wcześniej miałem to głęboko w dupie. Szczerze? Ona jest #!$%@?. IMHO to jest typowy toksyk, który nie umie żyć inaczej, żywi się dramami. Dla mnie to tak wygląda. Jakby ona uwielbiała być w centrum uwagi no matter what. Dla mnie najsmutniejszą rzeczą w tym wszystkim jest to, że ona.... zrobiła sobie dziecko ;_; biedny dzieciak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RexxarHell: dla mnie ta sprawa jest wstrząsającą, to jak oni się wzajemnie traktowali jest straszne. Depp smieszkuje na sali rozpraw, Amber ma minę męczennicy, oboje wizerunkowo raczej tracą, po co to wszystko..
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: mam nadzieję, że się dodało zdjęcie. Mówię Ci wejdź sobie na Twittera, tam jest tego pełno. Ja sam nie oglądałem 8h ponad jej zeznań ale są wariaty, którzy to robią + siedzą w pop kulturze, i robią to za nas.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: oglądam Suzanne Marie jak streszcza i jeszcze jeden kanał, nie oglądam rozpraw. Co wyszło z deppem źle? O co chodzi z tym gwałtem?