Wpis z mikrobloga

@Ryptun: Beka trochę co do nie używania jej z Hu Tao, tak zmontowana może fajnie podbić jej Q i sama jakoś tam przywalić. Nie jest to możliwie najefektywniejsze użycie, ale da się.

Jak nie miałem Ayaki to latałem na drugą połowę z Hu Tao, Zhongiem, Ganyu pod Q i właśnie Mona. Jak się udało przymrozić to mógł sobie wlecieć radosny melt. Na heraldach na 12-3 udawało mi się wybombic prawie 300k
@internet_user7: Fakt, Mona nie będzie tak nakładać hydro jak Xingqiu. Jego z kolei potrzebowałem na 1 połowę to wykombinowałem coś takiego, bo Hu Tao wolę jakoś grać na drugiej w tym przypadku. Jak się dołożyło cryo to ten team trzymał się jakoś w ryzach, choć nie ma dla Hu Tao cryo Xingqiu (ewentualnie Kaeya C6 ale to rzadki widok). Rozwiązanie to zasłyszałem od jednego shipujacego je gościa xD, i nie byłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Screw_Pass20: aa, przeczytałem drugi raz i załapałem xD

No cóż, taka rotacja. Ja jak chce szybkie 36* zgarnąć po resecie to na pierwszej połowie ayato+xq, na drugiej permafreeze z ganyu i samo się robi. Chociaż robiłem też teamem takim jak napisałem i na pierwszej połowie ayato/yunjin/venti/benett - ale jednak czuć różnice w ilości hydro jak tylko ayato nakłada.