Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
Rozmowa przebiegła pomyślnie. Powiedział że mnie weźmie na próbę pojadę z innym kierowcą. Jutro albo w następnym Tygodniu wyjazd z bazy o 3 w nocy. Jak byłem w sklepie to jakieś dziewczyny się śmiały podejrzewam że ze mnie jak im powiedziałem że przyszedłem na rozmowę o pracę jako kierowca i tak nie będę mieć z tymi młodymi julkami Kontaktu. Skąd one się śmiały każdy kiedyś zaczynał przecież. Więc walić je. Niech robią w tym sklepie od rana do wieczora a ja będę jeździł karyny głupie. () Pijcie że mną kompot ( ) Koniec z Neetem. #wygryw #pracbaza #wychodzimyzprzegrywu #neet #chwalesie #logikarozowychpaskow
Pobierz M.....2 - Rozmowa przebiegła pomyślnie. Powiedział że mnie weźmie na próbę pojadę z i...
źródło: comment_1651830191EFmDuFddTTbxRSXN3PVXdN.jpg
  • 27
@Mietek_02: Nie śmiały się z tego że będziesz jeździł, tylko z tego że przejawiasz zachowania przegrywowe. Niepewność, w mowie i poruszaniu się, cienki głos, wystraszenie + wygląd. Gdyby przyszedł tam jakiś chadzior i powiedział że będzie obierał ziemniaki to by było "wow" a chadzior w trakcie obierania ziemniaków miałby również obieraną marchewkę. ( ͡º ͜ʖ͡º)