Wpis z mikrobloga

niedawno byłam na "studniówce", która został przeniesiona na koniec roku przez pandemie, poszłam z młodszym kuzynem,
niby to tylko kilka lat, ale poczułam się strasznie staro, 20. latkowie słuchali i podskakiwali do ekipy czy innych influ, które myślałam że są raczej dla 13. latków, a w co drugim kawałku jak leciały #!$%@? to wszyscy się jarali, że leci brzydkie słowo jakby drugi raz w życiu słyszeli, czy moje uczucie cringu to już boomerstwo czy młodsze roczniki to gówno (tak czy siak powodzenia na maturkach :))?

#studniowka #zalesie #muzyka #ekipa #boomer #przegryw #matura
  • 12
@cukierkowa: nie tak dawno wyszedłem na szluga przed bar, stała tam grupka pi razy drzwi 18 latków, ja nie wiem, byłem lekko dziabnięty (a to pomaga dogadać się z obcokrajowcami którzy mówią po englisz) ale oni mówili po polsku a ja #!$%@? nic z tego nie rozumiałem, stałem i się tak uśmiechałem, a oni podjarani chyba tym że ktoś starszy się zainteresował o czym rozmawiają jeszcze bardziej coś tam pitolili co
@Polnischefuhrer: wystarczyło mi że oni dużo gadali i coś zagadywali, resztą aż tak bardzo mnie to nie interesowało i czekała na mnie laska w barze , chodziło mi tylko o to że niby różnica 10 lat a ja nie rozumiem o czym oni gadali, gdzie jak ja miałem 18 lat i wychodziło się #!$%@?ć to często piło się "ze starszymi" i wszyscy się dobrze dogadywaliśmy
@cukierkowa: wtf? Sam miałem studniówkę 4 lata temu i normalnie Mettalica leciała, trochę disco polo dla karyn z hotelarza, ale nie wierzę żeby tylko 4 lata młodsze od mnie osoby nagle ekipy słuchały.