Wpis z mikrobloga

Mam somsiadke w wieku ok 32 lat, typowa patusiara, ktora ćpa Mefedron i inne wynalazki. Mieszka nade mna i notorycznie pozno w nocy jak i wczesnie nad ranem słucha glosno muzyki. Wyłączałem jej prad juz kilkukrotnie, ale to nic nie dalo. #!$%@? ja i jej fagasa, co tez nie przyniosło rezultatu.

Co zrobic z tym patologicznym odpadem, zeby uświadomiła sobie, ze mieszka w bloku a nie w domku na jakiejs wsi? Jakies pomysly i doswiadczenia macie?

Policja przyjeżdżała i kompletnie olewała temat, ta instytucja kompletnie nie wykonuje swoich obowiązków.

#patologiazewsi #patologiazmiasta #pytaniedoeksperta
  • 28
@Papuczino: możesz wystosować pismo podpisane przez prawnika, aby uciążliwy sąsiad, w obawie o poniesienie konsekwencji finansowych, zmienił swoje zachowanie. Krokiem ostatecznym jest skorzystanie z prawa, jakie daje art. 13 Ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i zmianie Kodeksu cywilnego. Umożliwia on lokatorowi lub właścicielowi innego lokalu w tym budynku wytoczenie powództwa o rozwiązanie przez sąd stosunku prawnego uprawniającego do użytkowania lokalu lokatorowi, który „wykracza w sposób rażący lub uporczywy
@trujacybluszcz: najgorsze w tym wszystkim jest to, ze gdy przyjeżdżała policja, to nawet nie kwapili sie do tego by zapukać do niej. Czasami wysiedli tylko z radiowozu i jechali dalej pozniej. Wiec nie ma dowodów na to, ze ten proceder ma miejsce. Nie wiem jak sie za to zabrac, zeby nagromadzić jakas dokumentacje poświadczająca, ze zachowuje sie jak zwierze
@Papuczino: no więc jak nie po dobroci to "siłą" trzeba, niestety będzie drogo, potrzebny jest wysokiej klasy subwoofer będący w stanie generować falę w przedziale 7-30 Hz ( częstotliwość fal mózgowych), do niego potrzebny jest modulator, który w sposób losowy generuje fale w w/w przedziale ( do zrobienia przez pierwszego lepszego ogarnietego elektronika), suba przykręcasz do sufitu i załączasz taki setup gdy wychodzisz - gwarantuje, że kilka godzin takiego "masowania" wywoła