Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
Chłop jest umówiony na jutro na rozmowę o pracę. Miałbym pieczywo rozwozić do sklepów. W promieniu od 30 kilometrów do 100 Kilometrów. Dla mnie to bardzo przemawia. Będę miał do pracy 4 Kilometry. Zaczynał bym o 3 w nocy a kończył o 10tej. () Co o tym myślicie ? Może się na chleb załapie albo na świeże bułki z rana nawet( ͡° ͜ʖ ͡°) . #wygryw #pracbaza #przegryw #neet #wychodzimyzprzegrywu
M.....2 - Chłop jest umówiony na jutro na rozmowę o pracę. Miałbym pieczywo rozwozić ...

źródło: comment_165176038678nyoU8gION1Yfzm7qCprg.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@howtowisnia: nie wiem, ja bym nie mógł zwyczajnie iść spać np. o 20, żeby się przespać do tej 2 w nocy też ze względu na odgłosy za oknem czy nawet w domu. Ale ja mam wyjątkowo lekki sen. Dodatkowo lubię też oglądać piłkę, a większość meczów zaczyna się ok. 21. W każdym razie to na pewno nie praca dla mnie, nie dałbym rady, no ale jeśli OPowi pasuje to czemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Mietek_02: jeśli lubisz jeździć to piękna sprawa, mnie zawsze dłuższe trasy moim autem cieszyły. I nawet starymi klocami w mojej obecnej firmie też cieszą, choć czasami jestem mocno zmęczony po pracy i zmęczenie ćmi przyjemność.

Wiesz, ktoś to musi robić, nauczysz się czegoś praktycznego (bo jazda dostawczakiem z windą i rozwożenie pieczywa to już coś, co śmiało można wpisać w CV), a jeszcze ci za to zapłacą i większość dniówki
  • Odpowiedz
@Mietek_02: do każdego zamówienia piekarnia daje fakture i odbiera zwrot (wydanie zewnętrzne) który przekłada się na późniejszy rabat dla sklepu
prosta sprawa
  • Odpowiedz
@Mietek_02: Sklepy które są zamknięte o tej proszę maja przygotowane najczęściej skrzynki zamykane na kłódkę. Tam zostawiasz świeże pieczywo i odbierasz zwroty plus wspomnianą WZ-ke.
  • Odpowiedz
@Mietek_02: Za pomocą klucza ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na poważnie to właśnie kluczyk do tej kłódki ma sklep i właśnie kierowca który obsługuje dany sklep/rejon. Jeżeli chodzi o zwroty to w 90% przypadków niesprzedane pieczywo jest zwracane do piekarni (która przerabia to potem na bułkę tartą itp.). Dzieki temu sklep zamawia więcej bo nie ma aż takiego ryzyka - dokument O którym mówię to
  • Odpowiedz