Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie rolkarze. Czy jest jakakolwiek konkurencja wobec rolek do freeridu do 5 stów wobec Seba E3 80, które są aktualnie na promce w bladeville za 500? Podobno te Seby to już nie to samo co kiedyś, ale nie chcę dopłacać więcej do np. FR FRX 80. Widziałem, że kółka w tych rolkach (Seba E3) to jakiś mega szit i bardzo szybko się ścierają. Ktoś może je użytkuje i może skonfrontować miejskie mądrości z własnym doświadczeniem?
#rolki
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kristof90: I co kupiłeś? Też je dzisiaj widziałem bo byłem kupić ochraniacze Oxelo fit500 które swoją drogą za tę cenę to kosmos. 80 złotych za kolana, łokcie i co najważniejsze, nadgarstki. Te zoomy za 5 stówek to super promocja, jeśli faktycznie szukasz czegoś na 3 kołach.
  • Odpowiedz
@najs_sc: nie kupiłem bo kobita nie wybrała sobie swoich bo ma platfusa j----y gargulec. A i trochu w kostkę piły i nie wiem czy potem stygmatów nie będzie;P
Ja z Gliwic a Ty :D może sie mijaliśmy
  • Odpowiedz
@Kristof90: No to blisko ale z 50 km mam do Ciebie. Ogółem nie sądziłem że u nich może wpaść promka na Powerslidy. Myślałem że takie rzeczy to wpadają tylko na ich sprzęt. A z tym piciem w kostkę to standard raczej. Moje FRX-y też robią ucisk w prawym śródstopiu po chwili od włożenia, ale pewnie się rozbiją. Mam 27 cm, więc brałem rozmiarówkę na styk 27 cm. Liner dość wąski.
  • Odpowiedz
@najs_sc: no cena była spoko, szkoda że damskie co się podobały były za 670
https://www.decathlon.pl/p/rolki-fitness-damskie-powerslide-phuzion-radon/_/R-p-X8760528?mc=8760528
te patrzyliśmy i były najfajniesze ale no ostatni 37, przymierzany 100 razy i ta cena = trochę to odrzuca a mamy skrzywienie, że rzeczy bierzemy z 3 rzędy niemacane a buty najlepiej niemierzone :)
No i nie chcieli z ceny zejść jakbyśmy brali 2 pary rolek + set do jazdy więc no onuce ohydne :D
  • Odpowiedz
@Kristof90: przejedźcie się do Bladeville w Kato. Duży wybór i mega obsługa. Na pewno znajdziecie coś fajnego i w dobrej cenie. A z tym mierzeniem 100 razy to fakt w Deca, no ale przemiał klientów duży to i linera nie trzeba rozbijać bo inni klienci pomogą xD
  • Odpowiedz