Wpis z mikrobloga

Jutro idę spotkać się z dziewczyną moich marzeń, żeby jej coś oddać - Jedyna okazja, żeby umówić się z nią na p--o. Proszę o plusy na szczęście żebym #wygryw, mam nadzieję że nie będzie dalej #tfwnogf.
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adi997: @marcinGee: @JamesikR: @jombsik: @nsfw: @Xaarkes2: @KierownikW10: @Spook: @ZajebbcieTrudnyNick: @introligat0r: @boqaz: @Mikrobus: @Ciichociemny: @Arkolita: @tofifi100: @zolcix: @jombsik:

Drodzy Wykopowicze czas na pewnego rodzaju #raport.

A więc stała się rzecz, której kompletnie się nie spodziewałem, gdyż okazało się, że dziewczyna[D] mojego najlepszego kumpla[K], chodzi z moją miłością[M] na ten sam kierunek na studiach i gdy z w/w kumplem, czekałem na D u mnie w domu - ta postanowiła, że wbije razem z M.Oddałem jej, to co miałem oddać, niestety nie dałem rady jej zapytać,
  • Odpowiedz
@Rixin: Nie wiem, dlaczego stwierdziłeś że #wygryw... Przecież nic się nie stało, a sprawa pozostała nierozwiązana. P--o w gronie wielu znajomych to również nie randka.

Do przodu! Wołaj, jak się coś stanie.
  • Odpowiedz
@Rixin: tylko nie popuść następnym razem i nie zachowuj się jak piesek. Zrób krok - stanowczo ale spokojnie. Wyczuj jej zamiary, a jak zacznie kręcić, to s--------j, bo prawdopodobnie nic z tego nie będzie - oszczędzisz sobie chociaż wstydu. Liczę na Ciebie, towarzyszu.
  • Odpowiedz