Wpis z mikrobloga

#ekonomia #gospodarka #zalesie #bekapisu #neuropa #po #pis
Dobrze już było, zarówno pod względem ekonomicznym jak i politycznym.
Pamiętacie aferę zegarkową Nowaka? Na pewno. Porównując to do nieruchomości Obajtka, ziemi Morawieckiego albo afery z respiratorami aż śmiać mi się chce, że wtedy ludzie dawali #!$%@? o taką głupotę jak niewpisany w oświadczenie majątkowe zegarek xD

Z nostalgią wspominam czasy kiedy rządziła Platforma. Nie było żadnych pińset plusów, bo ludzie po prostu pracowali i nie rościli sobie praw do tego, czego im się po prostu #!$%@? nie należy bo jakim #!$%@? prawem? Nie jesteśmy gospodarką niemiecką, żeby nas stać było na pińset plus albo 14 czy 15 emerytury. No żesz #!$%@? no.

Po 7 lat tego nierządu pragnę, #!$%@? marzę wręcz o tym, żeby PO wróciło do władzy, żebyśmy znowu kultywowali tradycję etosu pracy. Wiem, że tego jebnego pińset plus odkręcić się już nie da, bo kult "dej" zakorzenił się w naszej rzeczywistości, natomiast szkoda mi po prostu, jako młodemu człowiekowi, podatnikowi i przede wszystkim Obywatelowi tego, jak bardzo #!$%@?śmy jako Naród ten kraj w ciągu ostatnich 7 lat.
  • 6
@Fan_Morawieckiego: bo mamy wzrost gospodarzy, najechało się inwestycji niemieckich montowni to leci. łatwo się rządzi w globalnym wzroście gospodarczym.

to z dupy porówanie, bo mozna porównać rządy pierwszego pisu i ze za platformy lepiej było.

Op podskórnie czuje że rozwalamy ekonomię i ma rację. dziś obligacje płacą 7 procent. prosta ekstrapolacja pokazuje ze 10procent za pół roku i w zasadzie wskakujemy w spiralę zadłużenia. p[opatrz se w moje wysrywy bo przed
to z dupy porówanie, bo mozna porównać rządy pierwszego pisu i ze za platformy lepiej było.


@syn_admina: Żebyś się nie zdziwił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo mamy wzrost gospodarzy, najechało się inwestycji niemieckich montowni to leci. łatwo się rządzi w globalnym wzroście gospodarczym.


@syn_admina: Sęk w tym, że PiS rządzi za największego kryzysu gospodarczego od 1945, to PO rządziło w epoce globalnego wzrostu gospodarczego
@Janusz_Lubikwasa: Skoro tak było dobrze za PO to co się stało, że ludzie ich odsunęli od władzy? Każdy kto nie mieszkał wówczas w dużym mieście mógł liczyć co najwyżej na kopa w dupę. PO skupiła się na Warszawce, Krakowie i trójmieście olewając małe miasteczka, wsie i ludzi z tamtych rejonów. Do dzisiaj pamietam 8 zł/h. A co do zegarka - tyle mu udowodniono, później jeszcze było słynne Amber Gold z synalkiem