Wpis z mikrobloga

@Ekspert_z_NASA: dostęp do rynku pracowników, dostęp do zasobów, współudział w obudowie na czym zyskają polskie firmy, polska armia zyska nowy sprzęt wzamian za oddany na Ukrainę, będziemy mieli konkretnego sojusznika z armią ktora jest zaprawiona w boju, jest sąsiadem i będziemy w identycznej sytuacji obronnej w odróżnieniu do zachodu Europy który czuje się bezpiecznie bo ma nas jako bufor mam wymieniać dalej xd?
  • Odpowiedz
dostęp do rynku pracowników, dostęp do zasobów, współudział w obudowie na czym zyskają polskie firmy, polska armia zyska nowy sprzęt wzamian za oddany na Ukrainę, będziemy mieli konkretnego sojusznika z armią ktora jest zaprawiona w boju, jest sąsiadem i będziemy w identycznej sytuacji obronnej w odróżnieniu do zachodu Europy który czuje się bezpiecznie bo ma nas jako bufor mam wymieniać dalej xd?


@xdTM: wymieniłeś swoje urojenia, a ja pytam o
  • Odpowiedz
@xdTM: z minusów, wychodzimy z NATO i wychodzimy z EU. Bo jak wykopki myślą, że zjednoczenie włącza Ukrainę, to działa to odwrotnie.
  • Odpowiedz
z minusów, wychodzimy z NATO i wychodzimy z EU. Bo jak wykopki myślą, że zjednoczenie włącza Ukrainę, to działa to odwrotnie.


@Argony: Wychodki nie myślą. Wychodki tylko powtarzają po sobie to co usłyszą w tv. Podejrzewam, że nie zdają sobie nawet sprawy ze znaczenia bzdur wygadywanych przez obecnego prezydenta, premiera i resztę tych sprzedawczyków
  • Odpowiedz
@Argony: nie ma i nie będzie żadnego bezpośredniego połączenia w rodzaju jednego państwa.
To nie 19 wiek.
@Ekspert_z_NASA: jesteś trollem albo skrajnie głupi i nie wiem co jest gorsze w każdym razie miłego wieczoru
  • Odpowiedz
jesteś trollem albo skrajnie głupi i nie wiem co jest gorsze w każdym razie miłego wieczoru


@xdTM: głupi i bezgranicznie naiwny to jesteś ty.
Wierzysz w bajki, nie masz wiedzy, nie znasz historii, nie umiesz realnie oceniać sytuacji, nie masz wyobraźni, nasłuchasz się propagandy, internetowych szamanów i powtarzasz za nimi.
Myślisz, że coś wiesz, że masz rację.
Nic z tego.
Smutne i niebezpieczne, bo takich jak ty jest masa.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: czy Ty umiesz się wypowiadać bez obrażania innych? podchodzisz z nizin społecznych że nie potrafisz inaczej? Ogarni się chłopie i daj znać jak Polska i Ukraina staną się jednym organizmem państwowym.
  • Odpowiedz