Wpis z mikrobloga

A teraz prezydent mówi o braku granicy między Polską a Ukrainą i jednym państwie.

Jak tam wychodki? Dalej zadowoleni?


@Ekspert_z_NASA: Jeszcze tylko Litwa i możemy stworzyć Unię Polsko-Litewsko-Ukraińską i podbić całą Euroazję.

CHWAŁA UPLU!
  • Odpowiedz
Jaki masz problem byśmy (hipotetycznie) stali się jednym narodem? Nagle podwoić ludność kraju i mieć w granicach spichlerz Europy, przecież to by było za dobre by Ukraińcy na to poszli :D


@maQus: xD
  • Odpowiedz
Ciężko rozmawiać z tobą skoro nie masz absolutnie żadnej wiedzy o choćby podstawach ekonomii i gospodarce, dlatego napisze ci w twoim prostym języku, żebyś po prostu #!$%@? się uczyć bo juz niedługo ukraincy zabiorą ci prace na magazynie


@Jamniki2: żuczku, siedź tam cichutko
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: 400 lub więcej lat temu potomkowie zaprzepaścili szansę ku uciesze ruskim stworzenie federacji 3 państw, dziś to powoli sie dzieje na naszych oczach. Mam nadzieję że na starość przyjdzie mi żyć w 80-90 milionowym Państwie federacyjnym od morza do morza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
400 lub więcej lat temu potomkowie zaprzepaścili szansę ku uciesze ruskim stworzenie federacji 3 państw, dziś to powoli sie dzieje na naszych oczach. Mam nadzieję że na starość przyjdzie mi żyć w 80-90 milionowym Państwie federacyjnym od morza do morza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wykopek_z_pikabu_ru: Odstaw tych bartosiaków i innych odklejonych szamanów. Prędzej czy później to zrozumiesz.
  • Odpowiedz
Nie Zesraj sie


@Jamniki2: Zesrałeś to się ty żuczku.
Prawdopodobnie z podniecenia. Już ja znam tych wykopowych onanistów wojennych.
Zesrałeś się i teraz tak toczysz tę kulkę gówna, głuchy i ślepy.
Jeszcze raz ci mówię - to ja się śmieję.
Jak już sobie zdasz sprawę i będzie ci wstyd, to pamiętaj, kto się śmiał a kto był błaznem.
  • Odpowiedz