Wpis z mikrobloga

Wczoraj zrobiliśmy małego grilla w plenerze, przyszła dziewczyna mojego kumpla. Przyszedł jakiś Ukrainiec, nagle po krótkiej rozmowie się przytulili a potem chodzili za rękę co już dla mnie było ostro posrane, pierwszy raz widziałem taką sytuację ze pijana loszka od razu leci do typa. Potem poszli do siebie, jego nie było bo uwaga ZAP^$$@AL 12h w robocie żeby dorobić dla niego i na nią.
Oczywiście mu powiedziałem co tam się działo, nawet zrobiłem im zdjęcie. Na drugi dzień piszę z pretensjami dlaczego jej nie przypilnowaliśmy, ze zrobiliśmy to specjalnie.
Morał z taki ze nie wiążcie się w takie związki, locha zrobi z was top cuckoldów którzy wybaczą nawet najgorsze.
#zwiazki #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #patologiazewsi
Pobierz
źródło: comment_1651670142UOAbtP9KSFVlYnBrG41M8d.jpg
  • 17
Ja kiedys trafilem przypadkowo (przez screena z mirko albo kara, nie pamietam) na screena z portalu z ogloszeniami erotycznymi, po zdjeciu od razu poznalem ze to moja znajoma, wowczas przyszla malzonka mojego kolegi ze studiow. Po cichu mu to napisalem, a on zamiast pogonic #!$%@? od razu jej o tym powiedzial. Ta zaczela sie wypierac i mowic, ze ktos sie musial pod nia podszyc (ogloszenie w dziwny sposob zniknelo doslownie chwile pozniej).
@Coco_jumbo_i_do_przodu: To prawda, wtedy mi bylo szkoda goscia, ale teraz juz mnie to tylko smieszy. Btw. dziwilo mnie ze on sie z nia w ogole zwiazal na stale, bo pamietam ze jeszcze na studiach zdradzala swojego owczesnego chlopaka z jakims 40+ senior managerem z korpo, jakis uklad sponsorowany tam byl. Ja bym sie osobiscie w zwiazek z taka nie pchal xD
@Sterling_Archer:

jeszcze na studiach zdradzala swojego owczesnego chlopaka z jakims 40+ senior managerem z korpo, jakis uklad sponsorowany tam byl


No to jeżeli tak,to nie szkoda mi tego chłopa
Albo w sumie może szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak można być tak zaślepionym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xydeN-: Mi juz nie szkoda. Typ ma naprawde dobra robote, jakis bardzo brzydki nie jest, tylko jest ekstremalnie nieasertywny i bezkonfliktowy. Dzieki temu typiarka sobie go owinela doslownie wokol palca. Ja bym tak nie mogl, sam mam problemy jesli chodzi o kontakty z ludzmi i nie mam soft skilli, ale do #!$%@? nedzy, facet potencjalnie wychowuje nieswojego gowniaka, a jak mial jawne dowody na to ze jego laska szukala bolca, to