Wpis z mikrobloga

o 500+: rozdawnictwo! Kraj niszczo! Jak nie stać było na gó*niaka to po co robili! hehe patologia
o podnoszniu stóp/wiborze: ale każdy ma prawo do własnego mieszkania! Państwo obciąża? Inflacja? Nie jestem odpowiedzialny za niegospodarność polityków! hehehe, jak tam mieszkanie z rodzicami?
#kredyt #kredythipoteczny #mieszkanie #500plus #nieruchomosci #banki
źródło: comment_1651653367qrF560Jv0CGPD1WQnXLGHL.jpg
  • 6
@lawanty: @Kiedysbedeczerwonka: a niskie stopy nie wpływają na inflację przez zwiększenie konsumpcji, która zwiększa ceny? 500+ nieudolnie, ale jakośtam produkuje ludzi pracujących na twoją emeryturę przynajmniej. Jeśli już mam wybierać między tymi słabymi opcjami, to wolę, żeby promowane było posiadanie dzieci, a nie zadłużanie się i niskie oprocentowanie lokat xd
@rysiekryszard: no ja fanką 500+ zdecydowanie nie jestem xd spadek urodzeń jest praktycznie wszędzie (gdzie nie ma milionów imigrantów z bliskiego wschodu/Afryki), zapewne bez 500+ byłby większy.
Celem tego wpisu jest uhonorowanie wykopowej hipokryzji, - jeśli my ciągniemy, to wszystko git, hehehe przedsiębiorczość, a jeśli ktoś bierze to powinien być wysterylizowany.

Jeżeli ktoś decydował się na dziecko ze względu na 500+ to powinien zostać wysterylizowany.

A może to ludzie, którzy decydowali