Wpis z mikrobloga

Pytanie mam Mircy szanowni. Zasiedziałem się chyba w firmie jako osoba która nie lubi zmian i ryzyka. Jestem Java developerem. Ponad 6 lat pracy w pierwszej i jedynej firmie. Nigdy nie szukałem inne opcji, ale powoli odczuwam mały ból d--y czytając ile zarabiają inni. Dobrze i stabilnie mi u mnie, co sobie bardzo cenię, ale perspektywa większej kasy w czasach gdy zdalnie można pracować w zasadzie wszędzie powoli skłania mnie do zmian. Dodatkowo aktualnie moja firma to w zasadzie pośrednik w zatrudnieniu przy projekcie w korpo. Do rzeczy, 6+ lat doświadczenia, 7k na rękę. Na seniora się nie czuję, zwykły mid ze mnie. Uważacie, że jest sens szukać czegoś innego? Zaznaczam, że jeżeli nowa praca to minimum 10k na rękę, w innym wypadku wolę stabilność.
#programowanie #java #programista15k
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vidic15: przynajmniej bym się na Twoim miejscu wybrał na kilka rozmów, żeby zobaczyć jak stoisz technicznie.

Mamy wolne miejsca dla javowca u nas w firmie. Jeśli chcesz, to mogę Cię umówić u mnie na rozmowę i zobaczysz jak stoisz technicznie plus dostaniesz solidną podwyżkę, jeśli Ci się spodoba. Cały proces w Sii mamy zdalnie, projekty też można prowadzić zdalnie :)

Podrzuć cvkę na priv albo kontakt@paweldobrzanski.pl to Cię pokieruję dalej.
  • Odpowiedz