Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@samerowski: póki co tipow brak. Siedzimy w kurorcie z dzieciakiem, który ma prawie 2 lata. Zabaw od groma dla dzieci i dla dorosłych, wszystko w sumie na miejscu, ale jutro ruszamy na wycieczkę. Aktualnie 31° w cieniu i słońce grzeje jak wściekłe. :) Chcemy jeszcze "polatać" na spadochronie za motorówką i obejrzeć fajne miejsca. Jesteśmy drugi dzień, a zostało nam jeszcze 6, więc optymalnie. Dzisiaj dopiero udało nam się dojść
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sultan_Kosmitow: jest kilka rodzin ruskich, każdy zachowuje porządek i komunikuje się między sobą po cichu. Nikt nie robi kipiszu, poza brytolami chwalacymi się ile to nie wypili na barze. Dziś akurat miałem przypadek, że ojciec bawił się z synem jakoś dwuletnim i gadał z nim po rusku, a jak byliśmy bliżej, to gadał do niego po niemiecku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sultan_Kosmitow: pewnie też wszystko zależy od hotelu/miejsca, bo hotel, w którym jesteśmy jest bardziej dla rodzin z dziećmi. Może też dlatego, każdy stara się utrzymywać porządek i zachowywać się jak człowiek.
Dwóch młodych Holendrów w wieku 10-12 lat wolało po holendersku, że Putin jest zajebisty i Rosja jest super, to najpierw dostał zjebe od ojca, i nie przestał, więc mu powiedziałem, że możemy porozmawiać o tym co się dzieje na UA.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sultan_Kosmitow: a zasadzie tylko gotówką, bo wtedy mam kontrolę nad wydatkami. Cząstki jak płacisz kartą, to się dopiero dowiadujemy o kwocie przed wpisaniem pinu. Tak mnie #!$%@? w sklepie na 160€ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sultan_Kosmitow: dodatkowo natarczywość: - majfrend kochany bierz wrzystko! Wszystko gratis! 50% ceny! Jeszcze 4 perfumy za darmo! A potem przy kasie wychodzi niezła sumka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) odmawiać, odmawiać i jeszcze raz odmawiać.
  • Odpowiedz
@BySpeedy A z takimi majfrendami to mam doświadczenie xD Kolega też miał super przygodę z takimi w Dubaju. Podbija gościu i "MAJFREND LOOK ROLEX, GUT KŁALITY BEST PRAJS, PEJPERS NOT PROBLEM". Mi zaś kiedyś cyganie chcieli ochrzcić lewy zegarek z Omegi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sultan_Kosmitow: ja też nigdy nie byłem w Turcji. Warto pytać. :)
Niechętnie biorą Liry, ale biorą. Chętniej przytulają euro. Akurat byliśmy przygotowani na różne nieplanowane koszty i nie #!$%@? całego budżetu. Weź pod uwagę, że 1€, to niecałe 0,1TRL, więc przelicznik w miarę prosty. Jeśli chcesz wybierać pieniadze z tutejszych bankomatów, to bierz pod uwagę prowizję nawet 5%

Pisze trochę na szybko i tłumacz mi wrzuca błędy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sultan_Kosmitow: jeśli jedziesz z kobitą i będzie się napalać na torebki i ciuchy "best qualijty" to tylko sprawdzaj ceny, żeby za nie pójść "z torami" ale nie tymi Gucci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz