Wpis z mikrobloga

ma ktoś linka do video, wydaje mi się że 1 może 2 dzień wojny, jak Rosyjski helikopter atakuje nad autostradą system p-lot Ukrainy, który był transportowany? Nagrywane z auta które jechało tą autostradą. Jest to niesamowite nagranie, a wydaje mi się że przez większość przeoczone.

#wideozwojny #rosja #ukraina #wojna
  • 16
  • Odpowiedz
@Stay12: Dokładnie tak, kurde zapomniałem o shortach, dzięki. Ale było jeszcze jedno nagranie, nie pocięte jak widać z blika jak zawisa helka i strzela.
  • Odpowiedz
to musiały być pierwsze 2-3 dni wojny bo potem już nie latały.


@RafDan: Osobiscie trafiłem na nagranie chyba po około tygodniu walk. Nagranie mało popularne bo nieprzyjemne, a wtedy szeroko rozchodizły sie te nagrania ku pokrzpeieniu serc i nawet zjdecie tej rozbitej ukrainskiej kolumny wrzucano jako rzekomo rosyjskie straty (i to od razu od 1 czy 2 dnia).
  • Odpowiedz
@szurszur: Dokładnie. Nagranie jest niesamowite, bo pokazuje jakby to z gry było. Miasto (?), autostrada i nagle przylatuje helikopter i atakuje konwój wojskowy kiedy sobie ludzie jadą po hamburgera... Smutne bo każdy chciałby widzieć Ruskich do których się strzela, ale warte odnotowania.
  • Odpowiedz