Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

310

Szara myszka tak sobie mieszka zdala od techno szumu tych czasów.

Szwecja. Tova mieszka w małej chatce w lesie od 8 lat. W tym filmie oprowadza po swoim domu.

C.....U
konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 29.01.2025, 15:46:40
  • #
    szwecja
  • #
    ciekawostki
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Ta naprawdę mieszka sama, w dodatku remontuje chatkę.
apeee
z youtube.com
  • 12
Lagom czyli szwedzkie podejście do życia: "w sam raz, akurat, tyle, ile trzeba"
marek_g
z pl.wikipedia.org
  • 5

Komentarze (173)

najlepsze

nervous_breakdown
nervous_breakdown
30.01.2025, 13:18:46 via Wykop
  • 344
Są tacy "off-grid" i "offline", że mają 3 konta na Instagramie, stronę WWW i kanał na YouTube
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

so8oo
so8oo
so8oo
30.01.2025, 15:53:44 via Wykop
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
grzesiek-brzeczyszczykiewicz
grzesiek-brzeczyszczykiewicz
30.01.2025, 20:30:54 via Wykop
  • 5
@nervous_breakdown: i kamerę za 30 tysi :P
  • Odpowiedz
Ipsy
Ipsy
29.01.2025, 17:03:55 via Wykop
  • 204
ona tam mieszka z chlopem, dwoma psami, dwoma kotami i malym dzieckiem. bez pradu.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

friesee
friesee
29.01.2025, 17:59:48 via Wykop
  • 157
@Ipsy: Zaraz jej to dziecko opieka społeczna zabierze.
  • Odpowiedz
Rysiowata
Rysiowata
29.01.2025, 18:20:20 via Wykop
  • 40
@Ipsy: no i zajebiście
  • Odpowiedz
kinlej
kinlej
kinlej
29.01.2025, 18:51:05 via Wykop
  • 163
I live here with my boyfriend
kinlej - I live here with my boyfriend

źródło: f-you-snuff-box

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

referant
referant
30.01.2025, 14:01:59 via Wykop
  • 58
Dla tych co jeszcze nie widzieli ; )
referant - Dla tych co jeszcze nie widzieli ; )
  • Odpowiedz
ralph-galinski
ralph-galinski
ralph-galinski
31.01.2025, 06:50:17 via Android
  • 0
@An-Dagda Matt Berry?
  • Odpowiedz
marw
marw
30.01.2025, 11:45:26 via Wykop
  • 103
Tova mieszka w małej chatce w lesie od 8 lat. W tym filmie oprowadza po swoim domu.
Jak ktoś lubi to fajnie pomieszkać sobie z dala od szumu. W mieście też się da, wystarczy przestać słuchać radia, oglądać TV i czytać "wiadomości" czy inne pierdoły z social mediów.

Druga sprawa, że oni wychowują dziecko w dziczy, człowiek do rozwoju potrzebuje rówieśników i ogólnie różnych ludzi, współczuję dziecku, jak by chociaż mieli z
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wooster
wooster
30.01.2025, 13:11:03 via Android
  • 40
@marw nie, nie wystarczy. Na 9 piętrze mieszkam i słychać ludzi na klatce, windę jak zatrzymuje się wyżej/niżej, a od pół roku sąsiadowi się włącza gadanie od 22 do 3 w nocy ze swoją z-----ą żonką, tak że muszę spać w stoperach. Nienawidzę miasta.
  • Odpowiedz
Magiczna_Yulka
Magiczna_Yulka
Magiczna_Yulka
30.01.2025, 13:15:53 via Wykop
  • 37
@marw: Znam chlopaka wychowanego na zadupiu( ma ojca lesniczego) do czasu rozpoczecia edukacji,jedynymi ludźmi ktorych widział była jego rodzina i ewentualnie jacys ludzie z lesnictwa. Żadnych dzieci.
Ja pierdziele,jaki to jest dziwny czlowiek. Jego matka tak samo,od tego siedzenia na zadupiu juz całkiem porąbało jej sie pod kopuła
  • Odpowiedz
d.....6
d.....6
konto usunięte 29.01.2025, 19:09:18 via Wykop
  • 91
Z facetem się nie liczy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AvantaR
AvantaR
30.01.2025, 13:22:56 via Wykop
  • 80
Nie żebym się czepiał. Ale rzekomo żyją "analogowo", bez elektryczności itd. ALE mają kanał na YT. Nie gryzie im się to trochę mimo wszystko?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tomek3322
Tomek3322
30.01.2025, 13:27:07 via Wykop
  • 26
@AvantaR: to tak jak stare dziady, kiedy piszą w komentarzach na FB że 40 lat temu jeździli Polonezem na letnich oponach po śniegu i w zaspach 3 metrowych, a dzisiaj te "młode głupki" muszą mieć ABS, ESP, wspomaganie i zimowe opony. Tylko że jak taki stary dziad 40 lat temu miał Poloneza który był ówczesnym współczesnym autem, wypadałoby zapytać czemu jechał takim autem, a nie dorożką.
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
30.01.2025, 13:29:23 via Wykop
  • 5
@AvantaR: Na korbkę mają tego youtuba, więc nie.
  • Odpowiedz
sambarumba
sambarumba
30.01.2025, 13:17:08 via Wykop
  • 57
niezła ściema na jutubek, polecam rzucić okiem na wszystkie sprzęty jak bardzo są używane, szczególnie widać po nożach które przecież służą wedle autorki do przygotowywania 'codziennych śniadań'. Nie wspominam, że baba często bierze coś w łapy i wygląda jakby to widziała po raz pierwszy i musiała się upewnić co to jest zanim coś powie.
Albo chatę ktoś im przygotował i filmik zrobiony 10minut po pierwszym kontakcie.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sambarumba
sambarumba
30.01.2025, 13:28:12 via Wykop
  • 12
@zone3: nie wiem jak to się ma do mojej wypowiedzi, no ale szanuję też twoją :)

A u minusujących pewnie też noże po 8 latach codziennego użytkowania wyglądają jak nowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sambarumba
sambarumba
30.01.2025, 13:35:19 via Wykop
  • 25
@zone3: No ok, ale baba na filmie nie mówi, że tam bywa, tylko, że mieszka, codziennie gotuje i żyje w tej chacie. Jeżeli tak mówi a na filmie pokazuje zachowaniem, że nie ogarnia co trzyma na półkach no to ja po prostu mówię, że to śmierdzący fejur do klepania siana na dynamicznych miastowych, którym się marzy wyjazd na zadupie bo wydaje im się, że to sielanka jak na tym filmiku
  • Odpowiedz
Jare_K
Jare_K
30.01.2025, 08:13:42 via Wykop
  • 24
18 lat później (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
PDK
Jare_K - 18 lat później (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
PDK

źródło: Hanna-Saoirse-Ronan

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fairchild
fairchild
30.01.2025, 14:27:13 via Wykop
  • 3
@GULO666: chyba Hanna (2011)
  • Odpowiedz
GULO666
GULO666
30.01.2025, 17:51:21 via Wykop
  • 0
@Jare_K: @fairchild dzięki
  • Odpowiedz
PotwornyKogut
PotwornyKogut
PotwornyKogut
30.01.2025, 04:53:53 via Android
  • 21
farstu (mud room) to po prostu sień.

w tej części europy mamy takie wynalazki, nie wchodzimy w (zwłaszcza zabłoconych) butach prosto na pokoje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vein
Vein
30.01.2025, 16:34:03 via Wykop
  • 0
@PotwornyKogut: Ale większość ludzi nie wie co to sień, izba czy komora :) Hamerykańcy nie znają wcale pojęcia "sień"
  • Odpowiedz
PotwornyKogut
PotwornyKogut
PotwornyKogut
30.01.2025, 17:45:12 via Android
  • 1
@ryhu u ciebie tak
  • Odpowiedz
andbatros
andbatros
andbatros
30.01.2025, 15:32:44 via Wykop
  • 14
Wszystko fajnie zawsze wygląda na tych filmikach. Odcięcie się od cywilizacji, wolność, samodzielność. A tak naprawdę to zabawa dla bogoli.
W dzisiejszych czasach kiedy się stawia tak na ekologię i OZE, samo ogrzewanie takiego nieocieplonego domku drewnem będzie kosztowne i niewygodne. Dodatkowo nie pójdzie sobie do lasu i nie potnie drzewka. Musi pewnie to drewno kupić legalnie. Bez internetu, bez prądu może sobie zapomnieć o pracy zdalnej. A do biura z takiego zadupia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
3538
InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski
InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski
3130
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
2926
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?
2681
Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.
Pracownicy zonda zostali zwolnieni. Prezes nieuchwytny, ma paszport Izraela.
2655
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #skandynawia
  • #norwegia
  • #europa
  • #ciekawostki
  • #nato
  • #polska
  • #dania
  • #emigracja
  • #finlandia
  • #wydarzenia
  • #sztokholm
  • #4konserwy
  • #niemcy
  • #swiat
  • #przestepczosc

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking