Wpis z mikrobloga

Mirki dziś niejako chwale się ( ͡º ͜ʖ͡º) . Pomalowałem ścianę w pokoju dziecięcym . Jako ze jestem kompletnym beztalenciem plastycznym to myśle ze jako taki mi wyszło ;) wiem ze nie jest to dobre odwzorowanie układu słonecznego ale nie na tym mi zależało ;) . Saturna zj”bałem , to znaczy jego pierścienie do czego się przyznaje (). #chwalesie #malowanie #remontujzwykopem
Pobierz Zuberbuber - Mirki dziś niejako chwale się ( ͡º ͜ʖ͡º) . Pomalowałem ścianę w pokoju d...
źródło: comment_1651575774nNuDf1xlote6scPBYBbaVN.jpg
  • 13
@arinkao: już chodzą . Na szczęście do małej placówki gdzie uczą się dzieci z klas 0-3 a córka trafiła na świetna nauczycielkę która wyciągnęła z niej talent plastyczny i często nam wspominała ze córka bardzo ładnie maluje jak na swoj wiek . Niestety syn trafił gorzej bo mam wrażenie ze niczego kompletnie w szkole się nie nauczył
@Zuberbuber: pomysł spoko dla dzieci w tym wieku, ale, no nie obraź się, nie chcę napisać tego złośliwie, tylko bardziej żebyś wiedział co Cię czeka, mianowicie prawda jest taka że niedługo i tak trzeba będzie to normalnie przemalować bo dzieci będą się wstydzić zaprosić kogos z klasy do siebie. Taka sama zasada jak robienie pokoju dla dziewczynki w księżniczki, a dla chłopca w superbohaterów, niestety. No ja bym się wstydziła jako