Wpis z mikrobloga

  • 1303
#bekazkatoli #patologiazewsi #ukraina #rosja #wojna

A mógł po prostu się zamknąć i nie odzywać... podczas rozbiorów Polski Watykan też był po stronie Rosji.

Jak podaje gazeta, Ojciec Święty "martwi się, że Władimir Putin na ten moment się nie zatrzyma". Stara się także - jak twierdzi dziennik - myśleć o motywach jego zachowania, powodach, które pchają go do tak brutalnej wojny. Ocenił, iż możliwe, że "szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" skłoniło rosyjskiego przywódcę do takiej reakcji i wywołania konfliktu.
Kempes - #bekazkatoli #patologiazewsi #ukraina #rosja #wojna

A mógł po prostu się za...

źródło: comment_1651564128gP6O9XP8pmzG2qWw6TXGeN.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? tych katoli to już do końca #!$%@?, może #!$%@? zamiennie sobie maskotkę z jezusa na putina
  • Odpowiedz
Nie no zabawny jest xD, na naszych oczach Putin chce dokonać odbudowę ZSRR gdyby nie pomoc militarna całego świata dla Ukrainy to by mógł wkroczyć na kraje bałtyckie, ale nie musimy dać mu odbudować imperium bo on się nie zatrzyma XDDDD


@Meneljanoo: XDDDD
Zabwny ty też jesteś. Nadal mi nie odpowiedziałeś na wczorajesze pytanie na temat ludobójtwa w palestynie. Izraelska Onuco.
https://www.wykop.pl/wpis/65312875/ale-to-usa-jest-falszywe-wlasnie-naszla-mnie-refle/#comment-231515245
Niczym sie nie roznisz od typowego ruska lykającego
  • Odpowiedz
@Kempes: jestem bardzo ciekaw tej prowokacji, bo to brzmi niemal jak klibole, co płaczą, ze ich policja "prowokowała" no i musieli tę kostkę chodnikową wyrwać i rzucić.
Tu w ogóle nie ma dyskusji. Kto komu tu czołgami wjechał? Ruscy. Tu nawet przecież nie było czegoś w rodzaju prowokacji gliwickiej. Ja wiem, że my żyjemy w bańce informacyjnej i do nas ruska propaganda tak mocno nie dociera, ale no księżulo drogi,
  • Odpowiedz
le wiesz, że katolicyzm nie zakłada tego co mówisz. Wiesz, że niezrozumienie przekazu nie świadczy źle o tym, który ten przekaz tworzy, ale o tym, który go słucha?


@Seneszal: Jeśli jedna osoba nie rozumie przekazu, a 99 osób rozumie, to masz rację. Jeśli jednak pojawia się równie wiele odbiorców nierozumiejących przekazu jak rozumiejących (albo nawet więcej nierozumiejących), to znaczy że przekaz jest zły, niejednoznaczny, a jego autor nie nadaje się do swojej roboty.

Przekaz papieski jest tutaj dla mnie jasny, a jego retoryka jest bardzo podobna do retoryki innych członków jego organizacji, prezentowanej np. tej słynnej
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar A pewien jesteś, że większość nie rozumie? O tym o co chodzi Kościołowi najchętniej się wypowiadają ci, którzy do tego Kościoła nie chcą należeć. Nie słyszałem nigdy księdza mówiącego, że należy ulegać złu i w ten sposób nadstawiać drugi policzek. Ani żaden z dokumentów wydanych przez Kościół o tym nie mówi. Gdzieś wyżej pojawił się wpis o tym, że papież jest nieomylny, dlatego każdy katolik powinien uważać tak jak papież
  • Odpowiedz
Nie słyszałem nigdy księdza mówiącego, że należy ulegać złu i w ten sposób nadstawiać drugi policzek


@Seneszal: Zwróć proszę uwagę, że komentujemy właśnie wypowiedź Franciszka, która mówi, że Ukraina powinna ulec Rosji zamiast szukać pomocy NATO. Papież też jest księdzem - więc, jak widzisz powyżej, nie możesz powiedzieć iż nigdy o takiej wypowiedzi nie słyszałeś.

O tym o co chodzi Kościołowi najchętniej się wypowiadają ci, którzy do tego Kościoła nie chcą
  • Odpowiedz