Wpis z mikrobloga

@jmuhha: który to rok że taki plastik-fantastic jak w latach '00? I ten jednokolorowy wyświetlacz z zaoszczędzoną jedną linią aby porządnie zrobić kreskę nad Ś, zamiast karykaty

Pierdziele, skąd się wziął ten mit elegancji francuskich samochodów? Przecież to marna kopia rozwiązań "Niemców" sprzed 20 lat. Ja takie zegary miałem w Audi A6 z 2001 roku.

Teraz w Octavii jak mam 2,5 tys. obrotów to mam 120km/h, a przy 4,5 mam 225
@Drill: Panie, jak Pan żes przyjanuszył i kupił najsłabszy możliwy silnik do takiego klocka to nie dziw się że musi być na wysokich obrotach aby korzystać z płaskiej krzywej momentu obrotowego aby dawać radę ciągnąć tą masę. Po drugie to silnik z lat '80, miałem go w.... Octavii 1 z 96 roku, tam nie dawał rady ale rekompensował trwałością, i jak nie cisnęło się to potrafił naprawdę mało palić. Pamiętam rekord
@Login_login: to ma 1.2 tce, 101 kuca. Przy tej wadze radzi sobie bardzo dobrze. Jest mocniejszy niż dostępny 1.4.

Pali 5,5 na trasie. Jeżdżę w nim po mieście, więc zastrzeżeń nie ma.
@jmuhha: Co lepsze jakbym miał jeździć tak jak mi ekonomizer podpowiada w tym samochodzie to 6 powinienem już wbijać chyba przy 1,5 tys. obrotów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Strach kupować jakiś nowszy samochód, bo jeszcze człowiek będzie musiał go pchać w myśl ekologii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)