Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 323
Dziś święto, ja jednak jadę do pracy. 6:30 wychodzę z domu i na klatce zaczepia mnie sąsiadka, stara rura:
- OOOO PAN @gumpa_bobi tak rano do kościoła idzie?
- Nie, do pracy.
- JAK TO, PRZECIEŻ DZIŚ ŚWIĘTO
- Niby tak, ale ja dziś pracuję.
- JAK TAK MOŻNA PRZECIEŻ W ŚWIĘTO DZIEŃ WOLNY Z RODZINĄ SPĘDZIĆ DO KOŚCIOŁA PÓJŚĆ NA MSZĘ
- Taki zawód że muszę iść do pracy...
- NO TO NIECH PAN ZMIENI PRACĘ, PRZECIEŻ NIE MOŻNA PRACOWAĆ...

I na klatce litania i narzekanie że ktoś idzie do pracy w dzień wolny, wpieprza się stara baba w nie swoje życie, tak długo się produkowała że zdecydowałem Wam o tym Mireczki napisać, a ponadto ta sytuacja nie miała miejsca, wszystko zmyśliłem a sąsiadkę bardzo lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A w pracy jestem - dziś skromne 12 godzin od ósmej do dwudziestej. Pozdro i z fartem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#majowka #pracbaza #kolej #pkp #podroze #intercity

Na zdjęciu Impuls #kolejemazowieckie
g.....i - Dziś święto, ja jednak jadę do pracy. 6:30 wychodzę z domu i na klatce zacz...

źródło: comment_1651557867UdYdPmz8XkxqOcBW4oJr8N.jpg

Pobierz
  • 40
@gumpa_bobi: Ja bardzo często pracuje w weekend czy tam święta. W kwietniu zrobiłem 6 „świąt” w sensie dni weekendowych. Mi to nie przeszkadza, bo niektóre mogę wybrać jako dzień wolny.
Nieraz spotykam na klatce sąsiadów jak idę do pracy i nigdy nikt mnie za to nie skrytykował ze to Wielkanoc czy Boże narodzenie.
Oczywiście rozumiem, ze twoja sytuacja się nie wydarzyła ale pewnie w tym kraju już ktoś nieraz miał taka