Wpis z mikrobloga

Jak wybadać faceta jeśli chodzi o preferencje seksualne,aby jednocześnie ta relacja nie ograniczyła się tylko do seksu,ale aby rozwinęła się w coś więcej.
Uwielbiam seks, mam wysokie libido, uwielbiam BDSM (jako uległa) i niestety,ale nie mam zamiaru po raz kolejny związać się z typem o niskim libido i "tradycyjnym podejściem do seksu" na zasadzie "tylko 2-3 pozycje i tylko waginalny bo resza to wynaturzenia"

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #randki #zwiazki #tinder
  • 32
@sugmadig: przestańcie takie nazywać k#@$ami albo dz#@!ami to w końcu uwierzysz (:
@wroclawiaczek: daj spokój z DZ. Masa typów co gadają swoje na PW a do spotkań często nie dochodzi poza tym tam większość to zajęte typy a ja nie mam zamiaru pajacować z dyskrecją i ograniczaniem korespondencji "bo laska sie dowie i co znajomi powiedzą"
@SlonskoBaba: U mnie to wyszło przez zabawy soft,później zabawy nieco mniej soft i rozmowy ze sobą. Człowiek się może zaskoczyć jak osoba może w trakcie takich zabaw się zachować zupełnie inaczej niż na codzień. Co do portali tematycznych to musisz się przebić przez masę gówna by coś znaleźć (jak i w sumie na każdym innym portalu do poznawania ludzi) ale tam jest specyficzna toksyczność