Wpis z mikrobloga

Jak wybadać faceta jeśli chodzi o preferencje seksualne,aby jednocześnie ta relacja nie ograniczyła się tylko do seksu,ale aby rozwinęła się w coś więcej.
Uwielbiam seks, mam wysokie libido, uwielbiam BDSM (jako uległa) i niestety,ale nie mam zamiaru po raz kolejny związać się z typem o niskim libido i "tradycyjnym podejściem do seksu" na zasadzie "tylko 2-3 pozycje i tylko waginalny bo resza to wynaturzenia"

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #randki #zwiazki #tinder
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pierogu: Stary chwyt, że pewnie zjadanie słabe, za mało squirtów, #!$%@? za mały itd. I teraz nieważne co powiem to będzie że staram się udowodnić co to ze mnie za casanova z metrową parówą bo mi wjechałaś na moje wrażliwe męskie ego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SlonskoBaba: nie nazywam ich #!$%@? bo sam taki jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po
  • Odpowiedz
@SlonskoBaba:

Dostałaś tu kilka rad "po prostu o tym porozmawiaj". Ja kilka razy przez te swoje lata życia próbowałam i...
Jeżeli zaczniesz rozmawiać z facetem przed związkiem na "te" tematy, to jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności nie da się już przejść na żadne inne. Serio, przerabiałam to kilka razy zachowując maksymalną powściągliwość i luz w rozmowie, akcentując że to nie jest mój główny cel relacji, a mimo to szło wszystko w
  • Odpowiedz
@SlonskoBaba: nie da rady bez jazdy probnej i wybadania temperamentu i energii. w rozmowie kazdy moze sciemniac, a oceniajac wizualnie to najwieksze wygladowo zdziry moga okazac sie cnotkami w lozku i odwrotnie.
  • Odpowiedz
@SlonskoBaba: Zdjęcie i namiary na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to jako facet nie widzę nic dziwnego, nienormalnego w rozmowie na te tematy gdy jesteś już dorosła. Podczas rozmów na gg na przykład nie raz się schodzi obok w te rejony z przypadku czy z ciekawości i wszystko da się wybadać / pogadać na te tematy czy w żartach czy na serio. Można
  • Odpowiedz