Wpis z mikrobloga

Mirki,

Jak wg. was działają spekulanci tacy jak Rafał Zaorski? Ja mam wrażenie, że on działa w siatce wraz z innymi wpływowymi spekulantami na całym świecie.

Z tego co widzę to on jak na razie jest znany głównie w Polsce, więc sam nie jest w stanie zatrząść rynkiem krypto, mając pod sobą followersów jedynie z Polski, do tego trzeba znanych spekulantów z innych rejonów świata, którzy wpłyną na swoich followersów.

Moim zdaniem jego skuteczność nie bierze się tylko z tego jak sam określa: zbierania danych, analizowania rynku, podpytywania u źródła. W przypadku spółek na giełdach ma to sens i jakąś skuteczność, ale na rynku krypto?

Wg. mnie trzeba czegoś więcej. Nie zdziwiłbym się, gdyby on był częścią siatki spekulantów, wielorybów na rynku krypto. Bardzo możliwe, że w momencie kiedy on ogłasza shortowanie w wielu rejonach świata jego kolaboranci robią dokładnie to samo, przy czym pociągają za sobą community, żeby powtarzali ich ruchy, a jak reszta przygodnych inwestorów z papierowymi rękoma widzi ruchy to dołącza pod wpływem emocji - dzięki czemu ów spekulanci pomnażają swoje zyski.

#spekulacja #kryptowaluty #bitcoin #gielda #zaorski #trading #forex #nasdaq
  • 43
@sm_m: Możliwe, pomylił się, bo wtedy nie był jeszcze częścią siatki. Nie zdziwiłbym się, gdyby on był jedynie pionkiem, w sensie to siatka odezwała się do niego, wiedząc że jest on w Polsce "naczelnym" spekulantem - poszerzając w ten sposób swoje wpływy, może to droga, przez którą zagraniczni spekulanci docierają do społeczności nie-anglojęzycznych z całego świata.

@proszeprzestan Tak jak wyżej, jak sam wspomniałeś to 2 lata temu, więc być może jeszcze
@aerator-siarkowodorowy:

Zaorski jest zwyczajnym treiderem, z przerośniętym ego który zrobił wokół siebie halo, takimi metodami jak to robią influencerzy.

W chwili obecnej na wrzucone 10 mln w szortach bez dźwigni i 3,5 na dźwigni 5,14 co daje łącznie ok 28 mln ....

#!$%@? przecież to są drobne... co to jest 30 mln na rynek wart 1.7 biliona.

Co kolwiek by nie mówił to gówno a nie ma wpływ na kurs btc....
@aerator-siarkowodorowy: Wiesz jak to działa. Zaorski ma dużą popularność, na twitterze ciągle sieje fud, więc łatwiej mu zagrywać shorty. Tu nawet nie chodzi o to, że on ma jakieś nieziemskie moce, ale sytuacja ekonomiczna na świecie mu bardzo sprzyja w realizowaniu shortów.
@maciek12345:

chociaz wątpię żeby chciał się wariatom tłumaczyć. Jak mały rozumek czegoś nie pojmuje to już się spiskowe teorie uruchamiają


Co za ameba. Zarzuciłem tezę o tym, że Twój guru spiskuje, po czym Ty go wołasz, żeby upewnił nas w przekonaniu, że wcale nie ma żadnego spisku. xD Dobra robota. Myślę, że prędzej nawet nie dowie się o tym, że go przywołałeś, bo już dodał Cię (swojego psychofana) na czarną listę.