Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nosil_wilk_razy_kilka: nie trzeba żadnego sodtstartu ani nic - ograniczenie prądowe zasilacza wystarczy do płynnego naładowania.
Wiem, bo mam 2x 150 000uF @24v zasilanych drukarkach, i daje to mały UPS na parę sekund druku bez zasilania, a jeśli akurat nie grzeje stół oto to i 10-15s
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nosil_wilk_razy_kilka: albo budujesz drukarkę do betonu, albo coś ci się pomotało. Jakoś ludzie budują CNC na silnikach nema23 i sterownikach tb6600 zasilanych 36v i nie ma problemów takich, jeden zasilacz 300- 350W daje radę spokojnie na 5 (2x ty 1z) silników bo pobór nie jest nigdy równoczesny, a nawet jak to i tak impulsowy itd
ludzie budują CNC na silnikach nema23 i sterownikach tb6600 zasilanych 36v i nie ma problemów takich, jeden zasilacz 300- 350W daje radę spokojnie na 5 (2x ty 1z) silników bo pobór nie jest nigdy równoczesny, a nawet jak to i tak impulsowy itd


@hrumque: HE he, i cała ich kariera opiera się na rzezbieniu w miękkim drewnie. Ja jeszcze nie mam żadnych problemów a tymbardziej z zasilaniem, nic jeszcze nie ma