Wpis z mikrobloga

@Mystoo Serio , dało mi to mnóstwo pewności siebie , a w tamtym okresie ,kiedy poszedłem pierwszy raz mówiąc pokrótce nie byłem w najlepszej kondycji psychicznej , więc miałem już total w------e w życie . Możesz się śmiać , ale sporo mi to pomogło . W sumie dalej chodzę na divy , ale pierwszy raz to pierwszy raz xd
  • Odpowiedz
@Koscieey: i jak się podobał ten pierwszy raz? nie miałeś problemów ze zwisem albo przedwczesnym wytryskiem? dużo lepsze uczucie od walenia konia? lepszy lodzik czy into cipuszka?
@NadmiarNiedoboru: do Ciebie mam te same pytania

ogólnie sory, że tyle pytań, ale kolega próbuje mnie namówić żebym z nim szedł na divy, ale ja cały czas mam rozterkę i nie wiem czego się spodziewać
  • Odpowiedz
@Mystoo: Waliłem ją przez godzinę i na koniec spust na twarz ( od walenia konia częstego , jest ciężko się spuścić od loda , czy zwykłego seksu ) . K---s stał od początku ( ta diva była dla mnie bardzo atrakcyjna) . Ja tam wolę r----ć , lód to dla mnie raczej gra wstępna ( chyba , że face-fuck) . Lepiej sobie najpierw sam pójdź na spokojnie , a nie
  • Odpowiedz
i jak się podobał ten pierwszy raz?

było fajnie, trochę stresu za 1 razem

nie miałeś problemów ze zwisem albo przedwczesnym wytryskiem?

specjalnie nie waliłem przez 3 przed więc nie miałem żadnych problemów, a przedwczesnym wytryskiem się nie martw na divach nie musisz się "wykazać" xD

dużo
  • Odpowiedz
@Mystoo:

mieliście wyrzuty sumienia po wizycie u divy?


Absolutnie nie, wręcz przeciwnie - to była bardzo dobra decyzja. Dlaczego ktokolwiek miałby mieć wyrzuty sumienia z takiego
  • Odpowiedz
mieliście wyrzuty sumienia po wizycie u divy? nie czuliście obrzydzenia do samego siebie?


@Mystoo: nie miałem, ale uważałem że s--s jest przereklamowany (w sumie dalej tak troche uwazam) i nie wart polecenia. Byłem strasznie zestresowany, i wyszlo slabo, sama diva mi sie tak srednio podobala, ale wybralem ja na podstawie opinii z garso. Dopiero po kilku razach spodobał mi sie ten "sport" i sam s--s. Teraz chodze regularnie i polecam.
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Jeżeli wszystko jest dla Ciebie takie proste i czarno-białe to gratuluję głupoty . Są ludzie dla , których s--s jest bardzo ważny , tak samo jak są ludzie , którym jest praktycznie niepotrzebny .
  • Odpowiedz