Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #antynatalizm #aborcja #ruchwyzwoleniamezczyzn #blackpill

Hej,

Miałem przygodny s--s z kobietą z internetu po alkoholu, bez p----------y. W nocy wróciła do siebie, do dzieciaka. Koło 35tki, 2jka dzieci. Katoliczka.

Z rana dzwoniła do mnie i powiedziała mi "czy zostało coś w niej" (to mnie trochę odrzuciło...). Powiedziała mi, że miała dni płodne.
Na moją pytanio-sugestię na testy ciążowe odpowiedziała, że "chcę ją wystraszyć".
Zblokowała mnie na portalu, whatsappie, telefonie.

Nie chcę dziecka.

Co mogę zrobić?

Staram się jej zaproponować wyjazd na Słowację i opiekę psychologa.

Zakładając, że złapała mnie na dziecko:
0) Jakieś niestandardowe metody skalkulowane wg. risk-reward ratio?
1) Czy można się tego zrzec?
2) Jak i kiedy oblicza się wysokość alimentów? Co jakiś czas można prosić o ich zwyżkę?
3) To jest tak, że daję kasę i elo? Ile można ode mnie jeszcze ciągnąć?
Przepraszam za cynizm, ale ze względu na stan zdrowia to nie wiem, czy 40stki dożyję.
Po 50stce planowałem napisać jakieś wspomnienia i mieć nadzieję, że ktoś je kupi...

Pozdrawiam

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626ae7dee4ad4e278d927001
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Staram się jej zaproponować wyjazd na Słowację i opiekę psychologa.


@AnonimoweMirkoWyznania: Typie jebnięty jesteś :D ale spanikowałeś :D Raz nie musi od razu tak zajść w ciąże i dwa może powie swojemu że to jego.

jak zajdzie i to będzie twoje, to bulisz alimenty, ojciec jak z bajki co miesiąc :D

może celowo przespała się z tobą w dni płodne aby zajść w ciążę, bo ze swoim partnerem nie jest
  • Odpowiedz
@RudyLemur: Sznur i drzewo. G---o możesz, było używać gumy, albo nie schlapać się w niej. A jak już to bierzesz pełną odpowiedzialność za dziecko, ojciec ma być jak z bajki. Bo to z twojego kija wyszło. Nie musisz z babą żyć, ale masz moralny obowiązek, opiekować się dzieckiem swoim. Jak nie to giń k---o, frajerze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W sumie jak się nad tym zastanowić, to mogła celowo się przespać w dni płodne aby zaciążyć. Jeśli jej facet nie może bo jest bezpłodny, po in vitro nie pójdą, bo to nie po katolicku. Facet na zdradę nie pozwoli, bo nie honorowo, a że chcą dziecko, to zostałeś nieświadomym dawcą.
  • Odpowiedz