Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem z #ginekomastia oraz #lipomastia. Zawsze byłem ulany, kilka lat temu zrzuciłem w pół roku blisko 40kg, mógłbym nosić koszulki w rozmiarze M, lecz nie robię tego i ciągle noszę o wiele za duże w rozmiarze L przez odstające piersi. Żadna operacja nie wchodzi w grę (tak wiem, najlepsze rozwiązanie, odmienia życie, etc, etc, lecz mnie zwyczajnie nie stać na to i proszę odpuścić sobie namawianie mnie na nią). Dieta i ćwiczenia są w planach, lecz obecnie potrzebuję rozwiązania krótkoterminowego( za tydzień mam kilka ważnych spotkań, gdzie chciałbym mieć czystą głowę z myśli że koszula jest zwyczajnie na mnie za duża, albo że wszyscy się gapią na moje piersi)

Chciałbym spróbować nosić coś pod koszulką, coś przypominającego damski stanik sportowy, coś w rodzaju gorsetu czy nawet bardziej bindera.
Męskie gorsety są dostępne przeważnie na brzuch(tu nie mam problemu)
Bindery są skierowane do kobiet (a raczej osób posiadających macicę?), złe rozmiary.
Męskie staniki moim zdaniem nie dadzą takiego efektu jakiego bym chciał(chociaż tego nie jestem pewny).
Miał może ktoś z Was podobny problem i znalazł rozwiązanie? Może macie jakieś linki do sklepów gdzie bym znalazł takie coś. Z góry dziękuję za każdą pomocną odpowiedź.

#mirkokoksy #pytanie #silownia #dieta #modameska #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626ae7dce4ad4e278d926ffa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5