Wpis z mikrobloga

@M4lutki: leathermany lubię ot tak, ale na co dzień to większy pożytek z tego małego Sanremu (edc, smarowanie kanapek itd) i z Benchmade (machanie dla rozrywki).
@Rogue: Chciałem sobie kupić Sanremu 710 czarny mat, ale nigdzie go nie mogę dostać :/ A Leatherman nigdy nie miałem, bo zwyczajnie mi nie potrzebny, ale... kiedyś go kupię, ot tak, żeby mieć :)
@wysuszony: Shiiit i na coś to napisał... teraz mam niezły dylemat :D Kurde, a ostatnio się zastanawiałem co sobie kupię na prezent a tutaj masz, przypadkowy post na mirko i już wiem, tylko musze się zdecydować czy 710 czy ten 763 :D
@Rogue: Fajny sprzęt. Długopis taktyczny widzę. Jednej rzeczy nie kuamam - czemu ten sprzęt zawsze wygląda jak narzędzie zbrodni. Przecież po to wyglądają jak długopis, żeby nikt się nie skumał do czego je można wykorzystać.
Masz broń palną że kupiłeś MUTa?


Tak ale poza tą skrobaczką do osadów prochu i zaczepem do odciągania zamka w AR-15 nie wiem, czy dużo bardziej się przyda pod tym kątem.

U mnie to wygląda całkiem inaczej a kolekcja się rozszerza, mam jeszcze 3 leathermany i poluje na czwartego :D


Stylowo, nie powiem.

Ten klucz Leathermana to od Muta?


Dokładnie. Plus pokrowiec był.

@rybak17: