Wpis z mikrobloga

Desperacka próba wrobienia kontrolerów w "ruską agenturę" jest tak bzdurna i oczywista, że aż się ociera o parodię i nie jestem w stanie uwierzyć, że są w nią zaangażowani prawdziwi ludzie, a nie boty i płatne trolle, nie można być aż tak głupim. Wycieczka po twitterze i betonowych pisowskich kontach to jak jakieś tajemnicze zoo z granicy wszechświata.

#bekazpisu #loty #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_1651044212LxMqWM42DIIFFOHKK5IxfO.jpg
  • 31
Desperacka próba wrobienia kontrolerów w "ruską agenturę" jest tak bzdurna i oczywista, że...


aż zabrakło ci argumentów żeby to w jakikolwiek sposób to udowodnić, czy uprawdopodobnić.

Nie twierdzę, że strajk kontrolerów to działanie ruskich, bo nie ma na to żadnych dowodów. Co więcej, takie tłumaczenie jest na rękę skompromitowanym i nieudolnym politykom PiSu.

Są natomiast liczne dowody na katastrofalny stan naszego kontrwywiadu i intensywną działalność rosyjskich specsłużb w naszym kraju.

@BarkaMleczna:
@BarkaMleczna:

Ja to wszystko rozumiem i w sumie odbieram podobnie. Problem w tym, że jedno wcale nie wyklucza drugiego.

Protest kontrolerów w sytuacji, gdy nasz kraj stał się lotniczym hubem do przerzutu uzbrojenia na Ukrainę wcale nie musi wynikać wyłącznie z niekompetencji kierownictwa PAŻP.

Dowodów oczywiście nie ma, ale odrzucanie tej tezy jako

tak bzdurna i oczywista, że aż się ociera o parodię


to w obecnej sytuacji lekkomyślność.
@Mistrzrozkimnki: nonsens: nie ma ŻADNYCH dowodów na to, żeby strajk kontrolerów był związany z działaniami obcego wywiadu a ty wyskakujesz z tekstem, że "nie ma dowodów, że NIE JEST." No #!$%@?.

Są za to przesłanki do tego, żeby sądzić, że to zwykła propagandowa zagrywka PISu bo ten robił tak już wielokrotnie: oczerniał lekarzy rezydentów, oczerniał nauczycieli, sędziów i np. kobiety (ubeckie wdowy i resortowe dzieci).

Dopóki Kamiński czy tam Krawczyk nie
@slapdash:

nonsens: nie ma ŻADNYCH dowodów na to, żeby strajk kontrolerów był związany z działaniami obcego wywiadu


Dokładnie to samo napisałem i to dwukrotnie:

Nie twierdzę, że strajk kontrolerów to działanie ruskich, bo nie ma na to żadnych dowodów

Dowodów oczywiście nie ma

@slapdash:

a ty wyskakujesz z tekstem, że "nie ma dowodów, że NIE JEST."


XD

Niby gdzie tak napisałem?

@slapdash:

Są za to przesłanki do tego, żeby
poza tym, PiS ma zawsze tę samą strategię radzenia sobie z grupami zawodowymi - zdyskredytować jako chciwych burżujów, cwaniaków, ynteligentów i wrogów ojczyzny, że ktoś się jeszcze na to nabiera,to jest dla mnie niepojete


@BarkaMleczna: Tymczasem wykop w trakcie nagonki na lekarzy/sanitariuszy/nauczycieli/artystów/kobiety/ludzi z miasta/kogokolwiek innego… ( ͡º ͜ʖ͡º)