Wpis z mikrobloga

Desperacka próba wrobienia kontrolerów w "ruską agenturę" jest tak bzdurna i oczywista, że aż się ociera o parodię i nie jestem w stanie uwierzyć, że są w nią zaangażowani prawdziwi ludzie, a nie boty i płatne trolle, nie można być aż tak głupim. Wycieczka po twitterze i betonowych pisowskich kontach to jak jakieś tajemnicze zoo z granicy wszechświata.

#bekazpisu #loty #bekazpodludzi
BarkaMleczna - Desperacka próba wrobienia kontrolerów w "ruską agenturę" jest tak bzd...

źródło: comment_1651044212LxMqWM42DIIFFOHKK5IxfO.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: O ruską agenturę to powinno się oskarżyć ten rząd, który zamiast rzucić na podwyżki (patrząc z perspektywy państwa) jakieś śmieszne kwoty idące w miliony złotych rocznie woli temat olać, zdestabilizować kolejną działkę państwa i jeszcze szczuć na kolejną grupę społeczeństwo. Obrzydliwe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BarkaMleczna: To jest właśnie działanie PiSu przy użyciu mediow. Jeśli im coś nie na rękę to trzeba tą grupę ludzi oczernić i zniszczyć medialnie. To pieprzenie w tvpis że strajk kontrolerów to zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju i ze oni to ruska agentura to już kolejne przekroczenie czerwonej linii. Kolejne powtarzam granicą przesuwa się coraz dalej jeśli wygrają kolejne wybory to się ta rozbrykają, że będzie to oznaczać koniec demokracji w tym
  • Odpowiedz
zdyskredytować jako chciwych burżujów, cwaniaków, ynteligentów i wrogów ojczyzny, że ktoś się jeszcze na to nabiera,to jest dla mnie niepojete


@BarkaMleczna: no kurde, to kwestia fizjologii :P Przecież to aktywuje u pOlaka gruczoł jadu jak nic innego. Nie może być tak, że ktoś inny ma lepiej.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: Warto dodać, że oni nie strajkują. Zgodnie z kodeksem pracy, a przecież mamy państwo prawa oraz sprawiedliwości, nie podpisali warunków zmiany w umowie o pracę więc poszli na wypowiedzenie. Mieli do tego pełne prawo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nie jestem w stanie uwierzyć, że są w nią zaangażowani prawdziwi ludzie, a nie boty i płatne trolle, nie można być aż tak głupim


@BarkaMleczna: kurde też tak miałam, aż któregoś dnia do autobusu, którym jeżdżę do pracy rano zaczęła co jakiś czas wsiadać klasyczna stara baba (pchanie się, beret, makijaż z innej epoki, sztuczny uśmiech), a że najczęściej siadam na jednym miejscu to ona siadała koło mnie. Siadała i wyciągała
  • Odpowiedz
że ktoś się jeszcze na to nabiera,to jest dla mnie niepojete


@BarkaMleczna:

Dla mnie niepojęte jest to, ze w tym smiesznym kraju ktos jeszcze łudzi się, że spoleczenstwo jest inteligentne i funkcjonuje wg racjonalnych standardow.

Grupa odbiorcza propagandy pisu to nie zwykli ludzie, tylko hodowla wyznawcow ktorym od lat, a w niektorych przypadkach od dekad ładuje się obowiązujący obraz rzeczywistosci do łbów, jednoczesnie antagonizując ich wobec kazdego innego zrodla informacji ktore
  • Odpowiedz