Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Czegoś nie rozumiem, może jakaś #4konserwy od #konfederacja mi wytłumaczy.

Wielokrotnie ktoś z Waszej grupy nazywal mnie tu "lewakiem", zdarzali się też tacy co wręcz mówili na mnie "komunista", "marsista" etc. Zrobiłem #8values. Wyszło, że jestem znacznie bardziej na prawo od kandydata Konfederacji na prezydenta. Czyli co, Bosak to ultra lewak? Ja jednak prawicowiec? Gospodarka jednak nie najważniejsza? Tyle pytań.. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pobierz M.....a - Czegoś nie rozumiem, może jakaś #4konserwy od #konfederacja mi wytłumaczy. ...
źródło: comment_1651042671SLuFSHEpJ5GmMjY8ua5GyJ.jpg
  • 26
@MglawicaKraba: A według konfiarzy libertarianizm to nie jest lewactwo? Wszakże pewnie sprzeciwiasz się kultowi wodza i państwu silnie powiązanemu z kościołem. Może nawet nie chcesz batożyć gejów, ani karać śmiercią za aborcje, to jaki z ciebie prawak?

A tak na serio, to na całym świecie jak już się mówi o prawicy/lewicy, to raczej chodzi o oś wolność-autorytaryzm światopoglądowo, a nie o gospodarkę.
skrajny globalizm to lewactwo


@Zendemion: Globalizm jest nieunikniony, i można się chować w swoich chatkach z gówna, albo być jak Polacy 500 lat temu i posłuchać Bony Sforzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MglawicaKraba: Nie ma znaczenia jak bardzo za kapitalizmem jesteś, nie ma znaczenia jak bardzo za wolnością jednostki jesteś. Jesteś globalista? Lewak. Popierasz związki partnerskie? Lewak. Chcesz patrzeć do przodu? Lewak.
Nie ironicznie 99% ludzi