Wpis z mikrobloga

Akat cześć, ogunie play robił mnie w ch**a od kilku lat i mam go dosyć, kupiłem sobie startówkę tmobile i internet śmiga tak średnio 15-30megabitów (10 razy szybciej od playa), i chce sobie ogarnąć ten ich pakiet domowy i akat takie pytania:

1. Jak teraz moje pobieranie wynosi 15-30Mb to pakiet 90Mb "5G" ma jakiś sens? ulegnie to zmianie na tym abonamencie + routerze "5G"?
2. Akat mogę zmienić w czasie umowy pakiet z large na medium lub odwrotnie?
3. Ostatnio była jakaś promocja, akat oferują ją jak się do nich zadzwoni/napisze?
#tmobile #play #plus #orange #siecikomorkowe #5g #internet #lte
wypocinyproductions - Akat cześć, ogunie play robił mnie w ch**a od kilku lat i mam g...

źródło: comment_16509881852dtEO0jQQSw955vFNcIjOY.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypocinyproductions: Nikt ci nie zagwarantuje predkosci, moze chodzic jak opisales a chodzic gorzej jak w play, spotkalem sie z tym w wariancie umowy z 2017 roku bez limitu, sprawdz sobie w godzinach szczytu jaka bedzie predkosc. Na 5G sie nie napalaj, po pierwsze w Polsce slabo dziala, czekamy na czestotliwosci po drugie w ogole dostaniesz urzadzenie z 5g?
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: Oferują router 5G za mała dopłatą jednorazową, głównie chciałem się dowiedzieć czy można zmniejszyć pakiet jeśli moja lokacja nie gwarantuje tych ich 90Mb. Zapytam się po prostu u nich w kontakcie. To co teraz mam z zwyklej karty jest zadawalające, play średnio 15 razy dziennie przestawał kompletnie działać lub spadała prędkość poniżej 1Mb, tmobile testuje parę dni i zero problemów.
  • Odpowiedz