Wpis z mikrobloga

Do wszystkich zielonek i nie tylko, poszukujących wycieków maturalnych na tym zbugowanym portalu ze śmiesznymi obrazkami - żadnych wyciek nigdy nie było, nie ma i nie będzie. Zostaliście wprowadzeni w błąd i celowo oszukani w wielkiej corocznej akcji użytkowników wykopu, którym się w życiu nie powiodło i dla poprawienia swoich marnych żywotów i tymczasowego zastrzyku dopaminy czynią krzywdę innym i manipulują niewinnymi ludźmi, by utrudnić im życie i uniemożliwić osiągnięcie sukcesu. Uczcie się uczciwie do matury to nie skończycie jak te sfrustrowane przegrywy. Regularne wysyłanie tej wiadomości zostało zaplanowane na każdy dzień do matury.

#matura #matura2022 #wyciek #durszlaki2022 #edukacja #szkola #licbaza
S.....8 - Do wszystkich zielonek i nie tylko, poszukujących wycieków maturalnych na t...

źródło: comment_16509612553lhflNoGqnfJ5Nj0BXFsJm.jpg

Pobierz
  • 71
@StatekKosmiczny98: nie psuj zabawy wykopkom, są jacy są ale ktoś kto zamiast uczciwie podejść do sprawy liczy na wycieki i jest w stanie zgodzić się na rzeczy typu zdjęcie z durszlakiem sam jest sobie winien. A pamiętaj że te osoby są już pełnoletnie, powinny mieć już jakiś rozum, może taka nauczka dobrze im zrobi i trochę zmądrzeją.
@StatekKosmiczny98: nie słuchajcie go, największe polskie siedlisko prawiczków i frustratów na bank musi mieć przecieki matur. poza tym posiadamy plany manewrów wojskowych na ukrainie i to od nas rząd bierze różne pomysły.
kształcą się tutaj eksperci geopolityczni. to właśnie o wykopie mówili we wszystkich ciekawostkach na temat deepwebu (wojsko się tutaj komunikuje specjalnymi piktogramami zawierającymi m.in #cyckiboners oraz #stopyboners)
@theicecold: cry me a river spoleczny poszukiwaczu sprawiedliwosci na zepsutym portalu ze smiesznymi obrazkami tak bog ojciec wyznaczyl wlasnie ciebie do karania podlych maturzystow poza tym tak to ja jestem na tym obrazku potwierdzam jestem tym momentem obrotowym obracajacym spurdo