Wpis z mikrobloga

Będę się przenosiła z #android na #iphone. Jest aplikacją wykopu na IOS? A co z przeniesieniem wszystkich haseł z Chrome i kont google? Mam tego bardzo dużo. Co z przeniesieniem numerów i SMS? Jest jakaś aplikacja co mi to zrobi z buta?
#emigracja
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@yupitr: okej. No cóż spróbuję tego systemu dla fajnych dzieciaków. Ostatnio iPhone który miałam to 3gs i w sumie po miesiącu mi go ukradli i nie pamiętam czy byłam zadowolona. Na pewno będzie mi brakować YT vancex ;_;
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Kontakty jak masz zsynchronizowane kontem Google to się same przeniosą jak je dodasz, tak samo chociażby kalendarz, SMS podobno da się przenieść za pomocą aplikacji move to iOS przy pierwszej konfiguracji telefonu ale jak ja to robiłem to apka się wysypywała, innego rozwiązania nie znalazłem ale na całą operację miałem tylko kilka godzin. Hasła w Chrome są chyba przypisane do konta
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Jasne. Jail break nadal istnieje ale musisz poczekać i nie uaktualniac systemu az ktoś opracuje cracka. Z drugiej strony szkoda naruszać bezpieczeństwa ios jeżeli używasz np apki bankowej itd.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Ogarnij Bitwarden na obecnym urządzeniu, wyeksportuj do niego hasła i temat haseł będzie ogarnięty na iPhone. Bitwarden dobrze współpracuje z iOS. Chrome i Google trzeba dodać konta ręcznie, synchronizacja zrobi resztę
  • Odpowiedz
  • 0
@Itslilianka: mnie irytował np brak customizacji... Narzucanie przez Apple jakiś dziwnych rozwiązań jak np brak możliwości powiększenia klawiatury gboard bo ta ich systemowa to jakiś żart... Obsługa urządzeń innych niż Apple to dramat. Otwieranie odnośników np do wykop zawsze narzucone było aplikacji wykop oficjalnej a bardziej mi leżała appka zakop i masa takich innych...
  • Odpowiedz