Wpis z mikrobloga

Panie i panowie zamieszkujący stolicę mam kilka pytań. 2 maja jadę sobie na finał pucharu polski na narodowy. Ja, wiejski chłop od 28 lat mieszkający w podczęstochowskim #!$%@? nigdy nie będący w tak wielkim mieście chciałbym się dowiedzieć co można tam w tej Warszawie zobaczyć. Myślałem o tym centrum nauki Kopernik, warto iść? I ostatnie pytanie dotyczące parkingu gdzieś w okolicach stadionu. Jest tam gdzie postawić samochód? Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.
#warszawa #mecz #pilkanozna
  • 6
@Mietowaherbata94: jeżeli chodzi parking to sprawdź sobie coś takiego jak parkingi P+R, są darmowe w dniu meczu, z biletem masz darmową komunikację miejską do 2 w nocy następnego dnia, przynajmniej zawsze tak było. te parkingi są umiejscowione blisko przystanków róznej maści. Z przystanku możesz dojechac gdzie chcesz wchodząc na jakodoajde.pl sprawdzisz co i jak. Stolica jest świetnie skomunikowana, ale dotarcie z punktu do punktu może zająć wiele czasu.
@Mietowaherbata94: Moim zdaniem CNK jest fajne niezależnie od wieku. Co do parkingu to pytanie czy nocujesz gdzieś w Warszawie czy od razu wracasz, jesli masz się gdzie zatrzymać to samochód bym zostawił właśnie tam, a na stadion podjechał metrem.
Co do rzeczy do zobaczenia w wawie to zależy częściowo od pogody. Ja polecam przejść się na starówkę i bulwary jak będzie ciepło, jeśli lubisz oglądać miasto z wysokości to sobie obczaić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mietowaherbata94: Centrum Nauki Kopernik jest mega, Muzea też warto zwiedzić np. jeśli interesujesz się historią to warto Muzeum Powstania Warszawskiego i Muzeum Żydowskie. Dodatkowo spacer po Łazienkach i dokarmianie wiewiórek. Kolumna Zygmunta, PKiN, Krakowskie Przedmieście. Przejażdżka metrem też może służyć za atrakcję.