Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Nadal to lepiej grało niż wszechobecne plastikowe gówno na bluetooth i nadal gra lepiej podpięte do kompa przez aux niż większość dedykowanego do tego szajsu dostępna w sklepach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha krowa co dużo muczy mało mleka daje. Podczas gdy każdy na osiedlu dostawał takie gunwo, ja dostałem Sony MHC6700 , jak to grało, poezja. Nie wyglądało ale miało #!$%@?ęcie. Szczególnie po podpięciu subka od Yamahy. Niestety po 29 latach sprzęt wyzionoł ducha, naprawę wyceniono na ponad 3k :(
  • Odpowiedz
  • 2
@apee mam nadal. Służy jak grajka w garażu przez AUX że starego telefonu (bo aktualnie gniazdo jack w telefonie jest passe). Czytnik CD do wyczyszcxenia bo płyty strasznie zacina.
  • Odpowiedz
Nadal to lepiej grało niż wszechobecne plastikowe gówno na bluetooth i nadal gra lepiej podpięte do kompa przez aux niż większość dedykowanego do tego szajsu dostępna w sklepach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dktr: sprawdź ile kosztował taki sprzęt, a potem popatrz na głośniki bluetooth w podobnej cenie, a nie pierdzioszki po 50 zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jmuhha: ten Philips czy co to za badziew na tamte czasy było szrotem, nie topem. Top to jakies kino domowe Denon, Yamaha czy inne mile sprzęty ( ͠° °)
  • Odpowiedz