Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: nigdy nie przepadałem za tymi obłymi kształtami (tylko mnie wali to tandetą? Jednak proste kąty rulez), ale kolorowe equalizerki to było i jest moje marzenie nadal xD
  • Odpowiedz
@jmuhha: nie wiem dlaczego ale glosniki panasonica sa tak slabe, kupilem podobny zestaw chyba z 2 lata temu i ten przod wogle nie chcial grac, no juz taka tragedia ze jprdle, wiecej piszczal niz gral. zostawilem sobie jedynie te glosniki basowe ktore sa pod spodem

panasonik chyba nigdy nie zrobil dobrego zestawu
r.....e - @jmuhha: nie wiem dlaczego ale glosniki panasonica sa tak slabe, kupilem po...
  • Odpowiedz
panasonik chyba nigdy nie zrobil dobrego zestawu


@rafalkosnozawszenapropsie: bo to co na video to już czasy tandety w takich zestawach (nazywanych zresztą słusznie party console speaker system). Popatrz ile w tym Panasonicu SC-MAX nawtykano plastikowych głośników, choinek, pokrętełek, gadżetów za 1700zł - jest nawet #!$%@? karaoke i mixer dla dj'a :-/
Tyle samo kosztował w 1999r. Panas SC-AK45 (system ze środkowej półki z bardzo dobrymi opiniami).
Teraz pomyśl jaką siłę
  • Odpowiedz
patologia dźwięku połączona z patologia obrazu do tego na zewnątrz używana przez patologie z miast i wsi


@dzieju41: były dobrze grające zestawy ale kosztowały okolice 1.7 - 2kzł w tamtych czasch (1999r.).
  • Odpowiedz
@el_Danone: no wiem ale mam tez glosniki i z sony i aiwy i oprocz tego ze gora byla slaba (wiec wymiana na najtanszy glosnik z jedwabiu poprawila wszystko) to graja spoko
z panasonica nic nie moglem wykrzesac, subwoofer byl/jest w miare ok (skoro tych skrzynek uzywam) ale "sredniotonowy" w zasadzie sie nie ruszal a wysokotonowy to typowy na tamte czasy glosniczek z radyjka na baterie. tak to dawalo po uszach
  • Odpowiedz
teraz można spotkać sprzęty za 1k pln jednodrożne


@Turkotka: bo dzisiejsze 1000zł to odpowiednik ~400zł z czasów gdy zestaw z posta OP'a wchodził do produkcji. Ludzie chcą tanią tandetę to firmy ją produkują ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
z panasonica nic nie moglem wykrzesac, subwoofer byl/jest w miare ok (skoro tych skrzynek uzywam) ale "sredniotonowy" w zasadzie sie nie ruszal a wysokotonowy to typowy na tamte czasy glosniczek z radyjka na baterie


@rafalkosnozawszenapropsie: ale dlaczego się dziwisz przy cenie jaką zapłaciłeś? Miniwieża autora kosztowała coś w okolicach 1300zł (2x ówczesna najniższa krajowa). Kup dziś sprzęt za 5k to też jakoś zagra...
  • Odpowiedz
@el_Danone: nie nie
w dzisiejszych czasach sprzet za 600zl zagra ok albo nawet i lepiej, uzywany to nawet i za 200-300.

za panasoniki zaplacilem okolo 100 i z taka iloscia glosnikow wrecz powinien napier i miec w miare dobry srodek i gore a nic takiego nie robil

teraz dobre glosniki wcale nie sa drogie, aby tylko byly w miare duze i sztywne (a nie male i plastikowe)
  • Odpowiedz
i z taka iloscia glosnikow wrecz powinien napier i miec w miare dobry srodek i gore a nic takiego nie robil


@rafalkosnozawszenapropsie: nie, nie powinien. Kupiłeś gówno w sreberku z bajerami dla 10-latków i dla tych co kupują oczami. Skąd wiem? Bo gdybyś tego posłuchał to byś nie kupił. Ba, nie kupiłbyś nawet ruszając lekko głową - same jakoś tam grające przetworniki w tej ilości powinny kosztować więcej niż cały ten zestaw. A gdzie bajery, lasery a chociażby wzmacniacze?

i z taka iloscia glosnikow wrecz powinien
el_Danone - > i z taka iloscia glosnikow wrecz powinien napier i miec w miare dobry s...

źródło: comment_1650903649NB3ATZ1TXEmYguWafO0Dil.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Czytnik CD do wyczyszcxenia bo płyty strasznie zacina.


@mlnrz: Tego się nie czyści tylko wymienia na nowe. Ta "soczewka" na laserze jest zrobiona z poliwęglanu, który w miarę upływu czasu robi się zamglony jak lampy przednie w autach. Czyszczenie daje jedynie krótkotrwały efekt lub żaden.
  • Odpowiedz
na tamte czasy to był top


@jmuhha: jaki to dokładnie model? Był chyba jeszcze 1 większy model z kolumnami w bi-ampie/bi-wiring i jeden model topowy z przetwornikami surround na "dachu" kolumn. Kuzyn miał właśnie tą wersję z osobnym wzmacniaczem dla woofera, kupił za jakieś chore pieniądze (1600-1700 zł) na przełomie 99/00. Pamiętam, że grało to bardzo fajnie. Poniżej moje #pokazmorde 1999 A.D., wieża w lewym dolnym rogu
el_Danone - > na tamte czasy to był top

@jmuhha: jaki to dokładnie model? Był chyb...

źródło: comment_1650915499eZciEcPsYTsp6PVZIwJNd3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jakich ty miałaś znajomych z mafii czy dzieci polityków w latach 90 takie coś było nie realne dla normalnego Polak


@Majk1989: wystarczyło mieć ogarniętych starych w jakimś KGHM-ie jak mój kuzyn (jedynak): wujas na dole pracował a ciotka w biurze. Kurtka zimowa rodem z teledysków VIVA za 500zł, topowa wieża czy komp z Pentium II na premierę nie robiły problemu ( )
  • Odpowiedz